روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس به دنبال برد 300 هزار دلاری مقابل الهلال از منبع طرفداری. "

پرسپولیس به دنبال برد 300 هزار دلاری مقابل الهلال

پرسپولیس به دنبال پیروزی برابر الهلال و دریافت پاداش این پیروزی است.به گزارش طرفداری، پرسپولیس در صورت پیروزی مقابل الهلال نه تنها یک گام دیگر به قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا نزدیک می شود بلکه می تواند یک پاداش آسیایی خوب نیز به حساب خود در کنفدراسیون فوتبال آسیا واریز کند.سرخ پوشان اگرچه هنوز پاداش نایب قهرمانی فصل قبل را دریافت نکرده و همچنان رقم زیادی از AFC به واسطه تحریم هایی که علیه کشورمان وجود دارد طلب دارند اما بالاخره این مبلغ به حساب آن ها واریز خواهد شد. از این رو گل محمدی و شاگردانش امیدوارند با پیروزی برابر الهلال علاوه بر این که امیدها را برای کسب عنوان قهرمانی در آسیا بیشتر می کنند، مبلغ 300 هزار دیگر نیز به ذخیره مالی خود در AFC اضافه کنند.باید منتظر بود و دید سرخ ها می توانند در جو وحشتناک عربستان و در حضور تماشاگران الهلال مقابل این تیم پرقدرت به پیروزی برسند یا نه.بیشتر بخوانید:تاکید دوباره AFC؛ نمی توانیم پاداش آسیایی را به حساب پرسپولیس واریز کنیم

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس به دنبال برد 300 هزار دلاری مقابل الهلال از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×