روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس - النصر | بعید است cas رای فیفا و afc را بشکند از منبع طرفداری. "

پرسپولیس - النصر | بعید است cas رای فیفا و afc را بشکند

در حالی نگرانی هایی در مورد تاخیر در اعلام رای نهایی پرونده شکایت النصر از پرسپولیس وجود دارد که بسیار بعید است رای علیه پرسپولیس صادر شود.به گزارش طرفداری، پرونده شکایت باشگاه النصر عربستان از پرسپولیس که حالا بیشتر از یکسال طول کشیده را شاید بتوان یکی از عجیب ترین پرونده های انضباطی فوتبال ایران، آسیا و حتی دادگاه CAS دانست. النصری ها پس از شکست مقابل پرسپولیس در نیمه نهایی فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا به دنبال برخی اطلاعاتی که از داخل ایران به آنها داده شد، از پرسپولیس به خاطر استفاده از بازیکنان غیرقانونی شکایت کردند. مساله ای که بدون هیچ سند و مدرک خاصی رقم خورد اما تا امروز باشگاه عربستانی پیگیر این موضوع است، آن هم در شرایطی که فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا با نایب قهرمانی پرسپولیس به پایان رسید و فصل جاری هم سرخ پوشان به مرحله یک چهارم نهایی رسیده اند.موضوع زمانی جالب می شود که CAS هنوز رای نهایی را اعلام نکرده و تاخیر دادگاه CAS در اعلام رای پرونده باعث ایجاد برخی نگرانی ها بین هواداران پرسپولیس شده است، آن هم در شرایطی که تا به امروز چند باری اعلام رای این پرونده به تاخیر خورده و همین مساله شائبه ها و نگرانی هایی را به وجود آورده است.تجربه نشان داده CAS معمولا همان رای های قبلی را تکرار می کند. به هرحال تا قبل از رسیدن این پرونده به دادگاه CAS کمیته های انضباطی و استیناف فیفا و afc رای خود را را به سود پرسپولیس صادر و اعلام کردند شکایت النصر هیچ سندیت درستی ندارد، اما با این وجود مسئولان باشگاه عربستانی ضمن پرداخت هزینه های سنگین شکایت و پیگیری آن، این پرونده را به دادگاه CAS بردند تا شاید آنجا رای فیفا و afc شکسته شود.پیش از این خیلی کم سابقه داشته رایی که از طرف کمیته های انضباطی و استیناف فیفا و afc صادر شده از سوی CAS شکسته شود، به خاطر همین به احتمال فراوان در این مورد خطری پرسپولیس را تهدید نمی کند و ممکن است حتی باشگاه النصر پس از بازنده شدن قطعی در این پرونده مبلغی را هم به باشگاه پرسپولیس بابت غرامت پرداخت کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس - النصر | بعید است cas رای فیفا و afc را بشکند از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×