روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اسماعیل گودرزی: برخی دوست دارند گرشاسبی به پرسپولیس برگردد از منبع طرفداری. "

اسماعیل گودرزی: برخی دوست دارند گرشاسبی به پرسپولیس برگردد

اسماعیل گودرزی نایب رییس هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان درباره شایعه بازگشت حمیدرضا گرشاسبی به پرسپولیس واکنش نشان داد.به گزارش طرفداری، اسماعیل گودرزی در مورد حواشی اخیر پیرامون تمایل باشگاه پرسپولیس به مدیر عاملی گرشاسبی به میزان گفت:من به عنوان عضو هیئت مدیره در اهواز هستم و گرشاسبی به عنوان مدیرعامل باشگاه فولاد در کنار من است. وی برای ادامه همکاری با باشگاه هیچ مشکلی ندارد. طبیعی است وقتی او مدتی مدیرعامل پرسپولیس بوده و عملکرد موفقی داشته برخی دوست دارند این اتفاق رخ دهد و بار دیگر به پرسپولیس برگردد. از این رو شایعاتی در فضای مجازی مطرح می شود، اما واقعیت این است که او در فولاد مشغول است و با قدرت به کار خود ادامه می دهد.گودرزی با اشاره به این که هیچ تعهدی از گرشاسبی برای ادامه همکاری با فولاد نگرفتند تصریح کرد:چه تعهدی گرفتیم؟ تعهد اخلاقی او برای ما کافیست. گرشاسبی بومی خوزستان است و به این استان علاقه دارد. او پیش از این عنوان کرده بود حاضر است هر گونه فداکاری برای مردم خوزستان انجام دهد؛ نیاز به هیچگونه تعهدی نداریم. نه تعهد کتبی و نه هیچ تعهد دیگری از او نگرفتیم. گرشاسبی اخلاقی دوست دارد در خدمت مردم باشد. نمی دانم این تعهدی که می گویند چه کسی از او گرفته است، متاسفانه شایعه زیاد است.نایب رییس هیئت مدیره باشگاه فولاد خوزستان در مورد باز شدن پنجره بسته این باشگاه گفت:نمی دانم چطور است که دادگاه بین المللی CAS با این همه ادعا ابلاغ کرده بود که رأی را در روز تعطیل اعلام کند. با این حال پیگیر شدیم و در نهایت پاسخ به ما رسید. امیدوار بودیم رأی به نفعمان باشد از این رو در برخی خطوط بازیکنانی در آب نمک خوابانده بودیم تا در صورت باز شدن پنجره بتوانیم از آن ها استفاده کنیم و آن ها را به خدمت بگیریم

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اسماعیل گودرزی: برخی دوست دارند گرشاسبی به پرسپولیس برگردد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×