روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پستی که سرپرست موقت پرسپولیس پاک کرد از منبع طرفداری. "

پستی که سرپرست موقت پرسپولیس پاک کرد

مجید صدری توضیحاتش را از صفحه اینستاگرامی اش پاک کرد.به گزارش طرفداری، مجید صدری، سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس بعد از اینکه کاروان این تیم بعد از 5 ساعت معطلی در فرودگاه مهرآباد در نهایت مجوز پرواز به سمت عربستان را دریافت نکرد و اعضای تیم به منازل خود برگشتند، در صفحه اینستاگرامی اش پستی را منتشر کرد که در آن نوشته بود:اتفاق باورنکردنی دیگری علیه پرسپولیس رقم خورد. همه چیز را مهیا کرده بودیم تا تیم در ساعت 11 امروز 21 مهر به عربستان سفر کند اما از سوی کشور عربستان اجازه فرود به پرواز ما داده نشد. به همین خاطر تصمیم بر این شد تا بازیکنان برای استراحت، به منزل برگردند.با این حال شخصا این موضوع را از طریق شکایت به کنفدراسیون فوتبال آسیا پیگیری می کنم و تا انتهای مسیر و روشن شدن دلایل این اتفاق تلخ، پیش می روم تا دست مقصر یا مقصران رو شود. هیچ کسی حق ندارد علیه پرسپولیس کارشکنی کند. البته من به خاطر این کوتاهی از همه هواداران عذرخواهی می کنم. قطعا امید دارم با شکست الهلال جواب دندان شکنی به ایشان خواهیم داد.جالب این که صدری دقایقی بعد این پست و این توضیحات را از صفحه اینستاگرام خود حذف کرد. آن هم در حالی که یحیی گل محمدی سرمربی تیم با انتشار یک استوری ناراحتی شدید خود را از برخی که با بی خیالی نسبت به این ماجرا واکنش نشان نداده اند، بروز داد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پستی که سرپرست موقت پرسپولیس پاک کرد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×