روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شکست فولاد خوزستان برابر نفت آبادان در بازی دوستانه از منبع طرفداری. "

شکست فولاد خوزستان برابر نفت آبادان در بازی دوستانه

شاگردان عبدالله ویسی عصر امروز در نهمین دیدار دوستانه خود برابر صنعت نفت آبادان قرار گرفتند.به گزارش طرفداری و به نقل از سایت باشگاه فولادخوزستان، تیم فوتبال فولادخوزستان در نهمین دیدار تدارکاتی پیش فصل خود از ساعت ۱۷:۰۰ در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف رفت و در نهایت این دیدار با نتیجه دو بر یک به سود صنعت نفت آبادان به پایان رسید. سایت باشگاه فولاد در این خصوص نوشت:ساسان انصاری تک گل تیم فولاد در این دیدار را به ثمر رساندند. شاگردان ویسی با ارائه نمایش کاملآ برتر در این دیدار موقعیت های زیادی خلق کردند که با درخشش دروازه بان حریف و بدشانسی از دست رفتند. عملکرد ضعیف تیم داوری در بسیاری از صحنه های مسابقه باعث اعتراض تیم فولاد شد، گل اول صنعت نفت در صحنه کاملا مشکوک به آفساید به ثمر رسید و همچنین یک صحنه مشکوک به پنالتی در محوطه تیم صنعت نفت آبادان را داور کرنر اعلام کرد. این آخرین دیدار تدارکاتی فولادی ها با حریفان لیگ برتری پیش از شروع مسابقات در لیگ بیست و یکم بود. قرمزپوشان اهوازی در هفته اول مسابقات باید در اهواز به مصاف پرسپولیس بروند اما هنوز تاریخ دقیق برگزاری این دیدار مشخص نشده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شکست فولاد خوزستان برابر نفت آبادان در بازی دوستانه از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×