روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پاسخ دبیر کل فدراسیون فوتبال عربستان به ادعای باشگاه پرسپولیس از منبع طرفداری. "

پاسخ دبیر کل فدراسیون فوتبال عربستان به ادعای باشگاه پرسپولیس

به گزارش طرفداری، تیم فوتبال پرسپولیس ایران قرار بود روز گذشته چهارشنبه با یک پرواز اختصاصی تهران را به مقصد ریاض ترک کند تا برای بازی روز شنبه با الهلال در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا آماده شود.با این حال کاروان پرسپولیس بعد از چند ساعت معطلی، مجبور به ترک فرودگاه شد و بازیکنان به خانه های خود بازگشتند. باشگاه پرسپولیس و همچنین افشین پیروانی سرپرست این تیم، باشگاه الهلال و فدراسیون فوتبال عربستان را به کارشکنی و عدم صدور روادید متهم کردند.«ابراهیم القاسم» دبیر کل فدراسیون فوتبال عربستان شب گذشته (چهارشنبه شب) جزئیات این اتفاق را تشریح کرد.ابراهیم به برنامه تلویزیونی «فی المرمی» گفت:بیانیه پرسپولیس موضوعی است که به ما مربوط می شود نه به باشگاه الهلال، زیرا پرونده میزبانی بر عهده فدراسیون است نه باشگاه.وی ادامه داد:پرسپولیس باید امروز (چهارشنبه) به عربستان می آمد اما آنها در ارسال اطلاعات پرواز بسیار تاخیر داشتند. ما هم با AFC تماس گرفتیم و آنها از آنچه در جریان بود، مطلع بودند.دبیر کل فدراسیون عربستان یادآور شد:ما این اطلاعات را یک هفته پیش از پرسپولیس خواسته بودیم و دیروز به آن رسیدیم. اما کارها برای اخذ مجوز ورود به عربستان در حال انجام است و ان شاءالله این موضوع امشب (چهارشنبه شب) برطرف می شود.تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۲۱:۳۰ شنبه آینده در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا میهمان الهلال عربستان است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پاسخ دبیر کل فدراسیون فوتبال عربستان به ادعای باشگاه پرسپولیس از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×