روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اجرای دقیق پروتکل‌های بهداشتی در لیگ قهرمانان آسیا از منبع طرفداری. "

اجرای دقیق پروتکل‌های بهداشتی در لیگ قهرمانان آسیا

فدراسیون فوتبال عربستان پروتکل های بهداشتی را به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به شکل دقیق اجرا می کند.به گزارش طرفداری و به نقل از روزنامه الریاضیه عربستان، فدراسیون فوتبال عربستان در زمان میزبانی از تیم های مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شامل الهلال و النصر (عربستان)، پرسپولیس ایران و الوحده امارات پروتکل های بهداشتی ویژه ای را به اجرا در می آورد. تیم ها یا افرادی که این پروتکل ها را نقض کنند طبق قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا جریمه خواهند شد.هرکدام از این تیم ها در یکی از هتل های شهر ریاض قرنطینه می شوند. مسئولان برگزاری، داوران و نمایندگان AFC نیز در هتل دیگری اقامت خواهند داشت. اعضای تیم ها پیش از آغاز مسابقه تحت تست کرونا قرار می گیرند و هر فردی که مبتلا به این ویروس باشد از اردو خارج و قرنطینه خواهد شد. تیم ها فقط هنگام برگزاری مسابقه، تمرین و نشست های خبری اجازه ترک محل اقامت خود را دارند.در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس از ساعت 21:30 روز شنبه 24 مهر به وقت ایران، در ورزشگاه امیر فیصل بن فهد شهر ریاض به مصاف الهلال خواهد رفت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اجرای دقیق پروتکل‌های بهداشتی در لیگ قهرمانان آسیا از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×