روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تمرین پرسپولیس در حضور مهدی مهدوی کیا و علیرضا امامی فر برگزار شد از منبع طرفداری. "

تمرین پرسپولیس در حضور مهدی مهدوی کیا و علیرضا امامی فر برگزار شد

کاروان پرسپولیس که قرار بود صبح روز گذشته تهران را به مقصد عربستان ترک کند، با عدم صدور مجوز از سوی کشور عربستان مواجه شد. پس از تاخیر و گذشت چند ساعت بلاتکلیفی در فرودگاه، با نظر کادر فنی بازیکنان جهت استراحت عازم منازل خود شدند و امروز که قرار بود طبق برنامه ریزی های انجام شده تمرین پنج شنبه در ریاض باشد، در تهران انجام شد.به گزارش طرفداری؛ پیش از شروع تمرین امروز، یک جلسه فنی برگزار شد و کادر فنی نکات لازم را از روی تصاویر ویدئویی به بازیکنان انتقال داد.تمرین با گرم کردن بدن ها زیر نظر مربی بدنساز تیم آغاز شد و پس از آن، آقا وسط در قالب سه گروه در برنامه بود. مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند، بخش بعدی تمرین بود که با جدیت کامل در دستور کار قرار گرفت. طی آن یحیی گل محمدی در میانه زمین حضور یافت و نکات لازم را به بازیکنان انتقال داد. سرمربی پرسپولیس تاکید داشت که برنامه های کادر فنی توسط بازیکنان به درستی اجرا شود.مرکز تیم های ملی با مدیریت علیرضا امامی فر، همکاری خوبی با پرسپولیس داشت و کلیه امکانات مورد نیاز را در اختیار تیم قرار داد.تمرین تمروز حدود ۷۵ دقیقه به طول انجامید و خوشبختانه تمام بازیکنان بدون مشکل و با شادابی و انرژی کامل در تمرینات گروهی شرکت داشتند.مهدی مهدوی کیا، سرمربی تیم ملی امید و امامی فر مدیر آکادمی فدراسیون در اواخر تمرین سرخپوشان در کنار زمین حاضر شدند و با کادر فنی و بازیکنان خوش و بش کردند.دو پیشکسوت پرسپولیس برای سرخپوشان در بازی حساس روز شنبه آرزوی موفقیت کردند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تمرین پرسپولیس در حضور مهدی مهدوی کیا و علیرضا امامی فر برگزار شد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×