روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دعوت بشار رسن برای رویارویی با ایران از منبع طرفداری. "

دعوت بشار رسن برای رویارویی با ایران

هافبک سابق پرسپولیس برای رویارویی با تیم ملی فوتبال ایران در فهرست پتروویچ قرار خواهد گرفت.به گزارش طرفداری و به نقل از اسپورت، تیم ملی فوتبال عراق در بازی بعدی خود در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باید در ورزشگاه آزادی به مصاف ایران برود.عراق قبل از این بازی حساس دیدار دوستانه ای را برابر اوگاندا در بغداد برگزار خواهد کرد. شاگردان پتروویچ ۴ روز دیگر اردوی آمادگی خود را در بغداد آغاز خواهند کرد.محمد عماد مدیر رسانه ای تیم ملی فوتبال عراق از دعوت بشار رسن، امجد عطوان و ایمن حسین به اردوی تیم ملی فوتبال عراق خبر داد و اعلام کرد که این بازیکنان در دو بازی بعدی برابر ایران و لبنان تیم را همراهی خواهند کرد.نمایش ضعیف این سه بازیکن در بازی های قبلی به ویژه برابر ایران انتقادهای زیادی را به دنبال داشته بود و بسیاری خواستار دعوت نکردن آنها بودند اما پتروویچ همچنان به این سه بازیکن که در لیگ ستارگان قطر بازی می کنند اعتماد دارد.تیم ملی فوتبال عراق از ۵ بازی خود تنها ۴ امتیاز کسب کرده است و در رده پنجم جدول رده بندی قرار دارد این درحالی است که ایران با ۱۶ امتیاز صدرنشین است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دعوت بشار رسن برای رویارویی با ایران از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×