روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مسئول باشگاه استقلال: همینطور الکی نمی شود به آسیا برگشت! از منبع طرفداری. "

مسئول باشگاه استقلال: همینطور الکی نمی شود به آسیا برگشت!

صبح امروز بود که برخی رسانه ها خبری مبنی بر بازگشت استقلال و پرسپولیس به لیگ قهرمانان آسیا را منتشر کردند. در این خبر عجیب اعلام شد که با مذاکرات فشرده نمایندگان وزارت ورزش، وزارت صمت و وزارت اقتصاد دارایی با مقامات کنفدراسیون فوتبال آسیا استقلال و پرسپولیس به لیگ قهرمانان آسیا بر می گردند!رسانه طرفداری در تماس با یکی از مسئولان باشگاه استقلال صحت و سقم این خبر را جویا شد:حکم قطعی آمده و استقلال و پرسپولیس از آسیا حذف شده اند. حتی اگر قرار باشد با مذاکرات و لابی به آسیا برگردیم، یک روندی باید طی شود، همینطور الکی که نمی شود! تا این لحظه هیچ صحبتی مبنی بر بازگشت استقلال به آسیا نشده است. خبری که امروز منتشر شد را دیدم و تعجب کردم. خیر در حال حاضر چنین چیزی صحت ندارد.درست دو روز بعد از آنکه وزیر ورزش مدعی شد استقلال و پرسپولیس هنوز 5 روز فرصت دارند، انتشار چنین خبری عجیب به نظر می رسد. گویا برخی سعی دارند با رساندن اطلاعات غلط به رسانه ها و حتی به وزیر ورزش، هجمه را از فدراسیون فوتبال برداشته و مقصران جدیدی برای حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا پیدا و به افکار عمومی معرفی کنند!

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مسئول باشگاه استقلال: همینطور الکی نمی شود به آسیا برگشت! از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×