روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حسین بادامکی: پرسپولیس به یک مهاجم گلزن نیاز دارد از منبع طرفداری. "

حسین بادامکی: پرسپولیس به یک مهاجم گلزن نیاز دارد

حسین بادامکی، در خصوص دیدار پرسپولیس مقابل فجر سپاسی شیراز در هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر اظهار داشت:با توجه به اینکه فجر تیم خوبی دارد، بازی خوبی را تماشا کردیم. بازیکنان فجر نشان دادند که خیلی باانگیزه هستند و این موضوع کار را برای پرسپولیس سخت کرد. باانگیزه بودن اعضای تیم فجر باعث شد که بازی حساسی را ببینیم ولی مهم 3 امتیاز بود که پرسپولیس توانست آن را کسب کند و نایب قهرمان نیم فصل اول باشد.به گزارش طرفداری و به نقل از فارس؛ وی در خصوص عملکرد پرسپولیس در نیم فصل اول عنوان کرد:با توجه به اینکه اتفاقات و حواشی های زیادی پیرامون باشگاه به وجود آمده این تیم عملکرد خوبی داشت. تیم های لیگ برتر در حال آماده شدن هستند و پرسپولیس برای بهتر شدن احتیاج به بازیکن دارد. این تیم در خط حمله بازیکن کمی در اختیار دارد و باید درفاز هجومی تقویت شود.بادامکی در خصوص اینکه آیا تغییرات مداوم مدیریت باشگاه در شرایط تیم تأثیرگذار است یا خیر، گفت:قطعا این موضوع تأثیر زیادی بر روحیه بازیکنان دارد و مهم ترین چیز در باشگاه ثبات است که باعث می شود برایش اتفاقات خوبی بیفتد و تیم نتیجه خوبی بگیرد ولی در تیم پرسپولیس هنوز این ثبات به وجود نیامده است.بازیکن سابق سرخپوشان در خصوص عملکرد خط دفاعی پرسپولیس و تغییرات مداوم گل محمدی در این پست اظهار داشت:در خصوص تغییرات در خط دفاعی نظر مربی مهم است. سرمربی تیم شرایط بازیکن را ارزیابی می کند و من نمی دانم که در تمرینات چه اتفاقاتی به وجود می آید و عملکرد بازیکنان به چه شکل است تا نظر بدهم. طبیعی است که وقتی تغییرات زیادی در دفاع انجام می دهیم، زمان می برد تا بازیکنان با هم هماهنگ شوند و از همدیگر شناخت پیدا کنند، ولی در کل عملکرد خط دفاعی پرسپولیس خوب بوده است.بادامکی در خصوص عملکرد خط حمله پرسپولیس گفت:همان طور که گفتم این تیم احتیاج به بازیکن در خط حمله خود دارد و در نیم فصل دوم باید مهاجم اضافه کند و امیدوارم که بتواند مهاجمی پیدا کند که توانایی گلزنی خوبی داشته باشد و شرایط پرسپولیس را بهتر کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حسین بادامکی: پرسپولیس به یک مهاجم گلزن نیاز دارد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×