روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مهدی تارتار: چیزی که به پسرم گفتید، خودتان هستید! از منبع طرفداری. "

مهدی تارتار: چیزی که به پسرم گفتید، خودتان هستید!

پرسپولیس و ذوب آهن در هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر ایران به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید.به گزارش طرفداری؛ مهدی تارتار پس از تساوی ذوب آهن مقابل پرسپولیس اظهار داشت:در نیمه اول، بازی کاملاً به نفع ما بود و می توانستیم در این نیمه کار پرسپولیس را تمام کنیم. بچه های ما کاملاً تاکتیکی بازی کردند و از آنها تشکر می کنم. در نیمه دوم هم قبل از گل، خوب بازی کردیم و یک موقعیت گل داشتیم، بعد از آن گل مساوی را دریافت کردیم. طبیعی است پرسپولیس که برای شکست تیم ما هم قسم شده بود بعد از گل مساوی از نظر روحی بهتر شد و تغییراتی هم که ایجاد کردند خیلی خوب بود و در نیمه دوم سوار بازی شدند.وی ادامه داد:در نیمه دوم بچه های ما خیلی منطقی دفاع کردند و موقعیت آنچنانی به پرسپولیس ندادیم. در مجموع فکر می کنم ما استحقاق بردن را داشتیم به ویژه در نیمه اول و پرسپولیس در نیمه دوم بهتر بود. مساوی هم می توانست عادلانه باشد.سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در واکنش به این موضوع که با مساوی مقابل شاگردان گل محمدی، برچسب پرسپولیسی بودن از او برداشته می شود، گفت:من می خواهم بدانم، امشب تمام آنهایی که به من تهمت زدند، تمام کسانی که به ناحق من را نقد کردند، چطور می خوابند؟ من نمی بخشم و همه آنها را به خدای بالای سر واگذار کردم و قطعاً جوابش را می گیرند. دنیا دار مکافات است. آقایی که تهمت می زنی و روی پست پسر من می نویسی حرام زاده، خودت هستی! خیلی سنگین است برای من. من ذره ذره جمع کردم و در دهان بچه هایم گذاشتم، نان حلال بردم. همه من را می شناسند. کسی که به من این تهمت ها را می زنی باید تقاص پس بدهی.تارتار یادآور شد:من در تیم هایی کار کردم که پتانسیل نداشتند و همیشه تیم های پایین جدول را تا وسط جدول بردم. چطور انتظار دارید با آن تیم ها پرسپولیس را ببرم؟ این توانایی من و کادرم هست که سه بار پرسپولیس، دو بار استقلال و دو بار سپاهان را می بریم. این قدرت ماست. ما کسی را غیر از خدا نداریم و فقط خودمان و با کیفیت کارمان تیم می گیریم. هر سال هم در حال پیشرفت هستیم که به خاطر کار سالم است. خدا همیشه به بنده زحمت کش خود عنایت می کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مهدی تارتار: چیزی که به پسرم گفتید، خودتان هستید! از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×