روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مجتبی حسینی: در هیچ جای دنیا چنین روش‌های کثیفی دیده نمی‌شود از منبع طرفداری. "

مجتبی حسینی: در هیچ جای دنیا چنین روش‌های کثیفی دیده نمی‌شود

سید مجتبی حسینی پس از شکست یک بر صفر پیکان مقابل سپاهان در نشست خبری اظهار داشت:بازی خوبی انجام دادیم. استراتژی ما این بود که ابندا سپاهان را کنترل کنیم. در بعد هجومی بهترین تیم ایران هستند، اما ما خیلی از دقایق هیچ موقعیتی به آنها ندادیم. متاسفانه در دقایقی که آنها از لحظا بدنی کم آورده بودند یک گل بچه گانه خوردیم. در مجموع بچه ها خیلی زحمت کشیدند، اما زورشان نرسید.به گزارش طرفداری؛ وی ادامه داد:داور خیلی خوب کار کرد. باید از آنها تشکر کنم که یک بازی بدون حاشیه را اداره کردند.سرمربی پیکان در مورد اینکه جدا شدن کوشکی باعث شد تیم تان در حمله به مشکل بخورد، گفت:تصمیمی است که گرفته شد. او موثرترین بازیکن ما بود و نمی دانم چطور به فولاد دادند. با این وجود من به بچه ها امید دارم. متاسفانه قرعه عجیب و غریبی هم به ما خورد بازی با استقلال، پرسپولیس و سپاهان پشت سر هم بود. امروز هم شاید توپ دست سپاهان بود، اما خلق موقعیتی انجام ندادند. حسینی در مورد اتفاقات چند روز گذشته و صحبت هایی که در فضای مجازی علیه اش می شود، عنوان کرد:من به این صحبت ها عادت نداشتیم و به همین دلیل فکر می کنم هجمه ها مدیریت شده است و نمی دانم برخی افراد دنبال چه چیزی هستند. متاسفانه یک باره هجوم می آوردند و این حرف های مسخره را می زنند. مدیریت تیم ها به جای پرداختن به این مسائل باید به دنبال ساختن تیم خود و زیر ساخت ها باشند. فکر می کنم در هیچ جای دنیا چنین روش های کثیفی دیده نمی شود. مطمئنا این کارها مدیریت شده بود و هزینه سنگینی برای آن پرداخت شده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مجتبی حسینی: در هیچ جای دنیا چنین روش‌های کثیفی دیده نمی‌شود از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×