روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ضعیف ترین نتایج در 5 سال اخیر با یحیی گل محمدی از منبع طرفداری. "

ضعیف ترین نتایج در 5 سال اخیر با یحیی گل محمدی

نتایج چند بازی اخیر پرسپولیس به هیچ وجه قابل قبول نبوده است.به گزارش طرفداری، پرسپولیس پس از سال ها آقایی بر فوتبال ایران در آستانه واگذاری قهرمانی به رقیب سنتی قرار دارد و با سرمربیگری یحیی گل محمدی در چند بازی ضعیف ترین نتایج را کسب کرده است. نگاهی به بازی های پرسپولیس نشان می دهد سرخپوشان از شش بازی اخیر تنها 9 امتیاز کسب کردند تا به این ترتیب متوسط 1.5 امتیازی را ثبت کنند که ضعیف ترین نتیجه در 5 سال اخیر محسوب می شود. این درحالی است که پرسپولیس در سه فصل گذشته همیشه توانسته بود دوره پایانی لیگ را با میانگین دو یا بیشتر از دو امتیاز برای هر بازی به پایان برساند اما در لیگ 21 که پرسپولیس تمام و کامل پرسپولیس یحیی گل محمدی و حمید مطهری محسوب می شود، سرخ ها در آستانه واگذاری قهرمانی هستند تا استقلال پس از سال ها دوری از قهرمانی در انتظار قهرمانی باشد.حال باید دید در 4 بازی آینده چه نتایجی رقم خواهند خورد. آیا پرسپولیس امیدی برای ماندن در کورس قهرمانی خواهد داشت یا با شکست مقابل سپاهان حتی جایگاه دومی اش هم به خطر خواهد افتاد؟

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ضعیف ترین نتایج در 5 سال اخیر با یحیی گل محمدی از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×