روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " وضعیت مبهم رامین رضاییان برای بازی با سپاهان از منبع طرفداری. "

وضعیت مبهم رامین رضاییان برای بازی با سپاهان

حضور رامین رضاییان در ترکیب اصلی در هاله ای از ابهام قرار دارد.به گزارش طرفداری، اگرچه رامین رضاییان همچون بسیاری از بازیکنان پرسپولیس در نیمه اول بازی با ذوب آهن چنگی به دل نزد و تلاشش در نیمه دوم هم برای پیروزی به جایی نرسید، اما با توجه به اعتراضی که نسبت به تعویضش در این بازی داشت حضورش را برای بازی با سپاهان در هاله از ابهام قرار داده است.مدافع راستی که در ابتدای حضورش در پرسپولیس هر ارسالش بوی گل می داد و تا همین جای کار سه پاس گل برای بقیه سرخ پوشان مهیا کرده رفته رفته از شرایط آرمانی دور شده. موضوعی که در پرسپولیس امری عادی محوسب می شود و بازیکنان آماده را رفته رفته از آمادگی دور می کند.حال باید دید یحیی گل محمدی رامین را در این بازی حساس که می تواند سرنوشت قهرمانی تیمش را مشخص کند؛ نیمکت نشین خواهد کرد یا فردا شب از تمام نیروهای خود برای رویارویی با سپاهان بهره خواهد برد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " وضعیت مبهم رامین رضاییان برای بازی با سپاهان از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×