روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برد سپاهانی ها، اصفهانی ها را مدعی عنوان دومی می کند از منبع طرفداری. "

برد سپاهانی ها، اصفهانی ها را مدعی عنوان دومی می کند

سال گذشته در چنین روزهایی تیم های پرسپولیس و سپاهان برای کسب عنوان قهرمانی در مسابقات فوتبال برتر تلاش و رقابت داشتند.به گزارش طرفداری، امسال هم این 2 تیم پشت سر هم قرار دارند اما به جای رتبه اول و دوم، به ترتیب در پله دوم و سوم قرار گرفته اند.یحیی گل محمدی و محرم نوید کیا که در سالهای 81 تا 85 در تیم ملی همبازی بوده اند در این مدت 4 بار با هم بازی کردند و در این 4 بازی شامل 3 بازی در لیگ و یک بازی دوستانه، یحیی گل محمدی 2 بار برنده شده و 2 بار بازی 2 تیم مساوی تمام شده است.خیلی سخت است که تیم سپاهان را نایب قهرمان لیگ بدانیم، مگر این که آنها اختلاف 5 امتیازی را با برد برابر پرسپولیس و ناکامی تیم پرسپولیس در بازیهای آینده پوشش دهند.به هر حال پرسپولیس سال گذشته با 67 امتیاز قهرمان شد و سپاهان با 65 امتیاز دوم شد اما امسال در بهترین شرایط پرسپولیس 66 امتیاز و تیم فوتبال سپاهان اصفهان 61 امتیاز خواهند گرفت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برد سپاهانی ها، اصفهانی ها را مدعی عنوان دومی می کند از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×