روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس - سپاهان؛ جنگ در زمین بی طرف / پیش بازی از منبع طرفداری. "

پرسپولیس - سپاهان؛ جنگ در زمین بی طرف / پیش بازی

پرسپولیس و سپاهان در هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ برتر ایران به مصاف هم می روند.اطلاعات بازیتورنمنت: لیگ برتر ایران؛ جام خلیج فارس؛ هفته بیست و هفتمبازی: پرسپولیس - سپاهانتاریخ و ساعت: شنبه 24 اردیبهشت 1401 ساعت 21:50مکان: سیرجان - ورزشگاه شهید سلیمانیداوران: بیژن حیدری - محمدرضا ابوالفضلی وعلیرضا ایلدروم پیش بازیپرسپولیس و سپاهان در حالی به مصاف هم می روند که استقلالی ها خود را برای قهرمانی آماده می کنند و این بازی آخرین امید سرخ ها برای رسیدن به آبی هاست.هم اکنون پرسپولیس با 15 پیروزی، 9 تساوی و 2 شکست، 37 گل زده، 18 گل خورده و کسب 54 امتیاز در رده دوم جدول جای دارد و 6 امتیاز با استقلال صدرنشین فاصله دارد.دو تیم در هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر به مصاف هم رفته بودند که آن بازی با نتیجه 1 بر 0 به سود پرسپولیس به پایان رسیده بود. کمال کامیابی نیا در آن بازی برای پرسپولیس گلزنی کرد.سپاهان هم تا پایان هفته بیست و ششم لیگ برتر، 14 پیروزی داشته اند، 7 تساوی و 5 شکست. آن ها همچنین آمار 37 گل زده و 16 گل خورده را به ثبت رسانده اند و با 49 امتیاز در رده سوم قرار دارند.تقابل های گذشته دو تیموضعیت دو تیم در جدول

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس - سپاهان؛ جنگ در زمین بی طرف / پیش بازی از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×