روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نگاهی به 14 تقابل اخیر؛ پرسپولیس هفت برد، سپاهان یک برد از منبع طرفداری. "

نگاهی به 14 تقابل اخیر؛ پرسپولیس هفت برد، سپاهان یک برد

تیم های فوتبال پرسپولیس و سپاهان در حالی به مصاف هم خواهند رفت که تیم سپاهان در 14 بازی گذشته خود برابر پرسپولیس در مسابقات مختلف تنها یک بار برنده شده و در این مدت پرسپولیس 7 بار تیم سپاهان را شکست داده است.به گزارش طرفداری، در دورانی که پرسپولیس 5 بار متوالی قهرمان لیگ کشور شد، تیم سپاهان تنها یک بار در لیگ نوزدهم پرسپولیس را در تهران 2-0 برد و در دیدارهای دیگر شامل یک بازی در جام حذفی، یک بازی دوستانه و 12 بازی لیگ، 6 بازی 2 تیم مساوی تمام شده است، در 7 بازی پرسپولیس برنده شده و در یک بازی تیم سپاهان بازی را با برد پشت سرگذاشته است.اما امسال یعنی از شروع لیگ بیست و یکم، یک بار 2 تیم بازی دوستانه کردند که تیم پرسپولیس 3-1 برنده شد و یک بار هم در دور رفت از مسابقات فوتبال لیگ کشور تیم پرسپولیس با نتیجه یک بر صفر برنده شده است.پرسپولیس و سپاهان شنبه یک بار دیگر به مصاف هم می روند، باید دید این بار برنده کدام تیم است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نگاهی به 14 تقابل اخیر؛ پرسپولیس هفت برد، سپاهان یک برد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×