روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سرپرست تیم امید استقلال: عرفان باقری بازیکن استقلال است از منبع طرفداری. "

سرپرست تیم امید استقلال: عرفان باقری بازیکن استقلال است

در حالی که عرفان باقری با قراردادی ۵ ساله به پرسپولیس پیوسته است، سرپرست تیم فوتبال امید استقلال می گوید، باقری نمی تواند با پرسپولیس قرارداد امضا کند.به گزارش طرفداری و به نقل از ایسنا، عرفان باقری بازیکن امید تیم فوتبال استقلال پس از کش و قوس های فراوان با عقد قراردادی به جمع سرخ پوشان پایتخت پیوست. این اتفاق در حالی رقم خورده که طبق پیگیری های انجام شده، باقری نامه فسخ قرارداد خود را به باشگاه پرسپولیس ارائه داده تا بتواند پرسپولیسی شود.در این رابطه، مجید چاردولی، سرپرست تیم فوتبال امید استقلال در گفت وگو با ایسنا، درباره شرایط این بازیکن اظهار کرد:این بازیکن با استقلال قرارداد داشته است و از باشگاه به صورت حرفه ای پول گرفته است. او از هیات فوتبال استان تهران فسخ یک طرفه قرارداد خود را گرفته و به پرسپولیس رفته است.او ادامه داد:باقری بازیکن استقلال است و در سازمان لیگ قرارداد خود را فسخ نکرده است چون به صورت حرفه ای با ما قرارداد داشته و در لیست بزرگسالان حضور داشته است. در آیین نامه ذکر شده است که وقتی بازیکن قرارداد داخلی امضا می کند، باید به آن پای بند باشد.چاردولی در پایان گفت:این بازیکن باید در اردوی استقلال حضور پیدا کند چون قراردادش حرفه ای بسته شده و ۷۰ میلیون تومان هم از باشگاه استقلال پول گرفته است و اگر قراردادش حرفه ای نبود، نمی توانست از استقلال پول بگیرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سرپرست تیم امید استقلال: عرفان باقری بازیکن استقلال است از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×