روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " توقع بالای نساجی چی ها از حمید مطهری؛ چالش دشوار در تیم قهرمان از منبع طرفداری. "

توقع بالای نساجی چی ها از حمید مطهری؛ چالش دشوار در تیم قهرمان

حمید مطهری چالش سختی در نساجی خواهد داشت.به گزارش طرفداری، حمید مطهری حالا سرمربی نساجی است و بی تردید بهترین فرصت را برای اثبات توانایی هایش در اختیار خواهد داشت. همان مربی که رفته رفته با دست خودش جایگاه محبوبش بین هواداران و رسانه های پرسپولیسی را کاهش داد تا درنهایت جدایی اش از پرسپولیس به خبری خوب بین گروه زیادی از هواداران تبدیل شود. حمید مطهری فصل گذشته به همان اندازه ای که باید برای آنالیز حریفان و تمرین دادن تیمش وقت می گذاشت، برای پاسخگویی و دعوا با منتقدانش هم وقت گذاشت! داستان از آن جا شروع شد که رفته رفته گروه زیادی از هواداران پرسپولیس به این نتیجه رسیدند که تدابیر فنی این مربی برای رستگاری پرسپولیس کافی نیست. آن ها معتقد بودند مطهری به عنوان دستیار اول و مغز تاکتیکی گل محمدی، بن بست رسیده است.جالب این که مطهری نیز به استقبال این انتقادها رفت و با مصاحبه های فراوان که کمتر از یک دستیار سراغ داریم، به جنگ منتقدانش رفت. او ابتدا منتقدان تیم را به نداشتن دانش فنی متهم کرد و در ادامه آن ها را ادمین های 15و 16ساله تلقی کرد. اظهارنظری جنجالی که طبق شنیده های خبرنگار طرفداری حتی واکنش منفی خود گل محمدی را هم به همراه داشت.در نهایت اما حمید مطهری که از خیلی وقت پیش دوست داشت به عنوان سرمربی چالش جدیدی را تجربه کند، درنهایت پس از این که از لیست سرمربیان این تیم کنار گذشاته شد، باز هم تلاش کرد و بالاخره به عنوان سرمربی نساجی قائمشهر انتخاب شد.موضوع زمانی جالب می شود که او باید در فصل پیش رو توقع طرفداران پرشور نساجی را نیز برآورده کند. به هرحال نساجی فصل گذشته قهرمان جام حذفی شد و بزرگ ترین افتخار تاریخ باشگاه را به دست آورده است، آن هم با ساکت الهامی که مطهری قطعا خودش را از نظر فنی و علمی چند پله بالاتر از او می داند.از این رو هواداران سرسخت، متعصب و فوتبال فهم قائمشهری و مازنی دوست دارند مطهری علاوه بر ارائه بازی های زیبا، قهرمانی فصل قبل را نیز در جام حذفی تکرار کند.مطهری در نساجی باید ثابت کند انتقاداتی که از او می شد درست نبوده است و خودش هم می داند در صورت ناکامی احتمالی، چقدر کار برای او سخت خواهد شد و شاید حتی عمر سرمربیگری اش به پایان برسد و او باز هم به مرد شماره دو نیمکت تبدیل شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " توقع بالای نساجی چی ها از حمید مطهری؛ چالش دشوار در تیم قهرمان از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×