روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سپاهان دوباره یاد محرم نویدکیا افتاد؛ ژوزه مورایس فعلا نه، فیلیکس ماگات شاید! از منبع طرفداری. "

سپاهان دوباره یاد محرم نویدکیا افتاد؛ ژوزه مورایس فعلا نه، فیلیکس ماگات شاید!

آمدن جای محرم نویدکیا در سپاهان کار سختی است. این را هم هواداران سپاهان می دانند و هم مدیریت باشگاه.به گزارش طرفداری، باشگاه سپاهان بعد از اعلام قطع همکاری محرم نویدکیا، خیلی زود از گزینه های ایرانی عبور کرد. یحیی گل محمدی با پرسپولیس قرارداد داشت، جواد نکونام با فولاد، محمد ربیعی با مس و شرایط ساکت الهامی هم با توجه به محرومیتی که برایش بریده بودند، بغرنج به نظر می رسید. سپاهان خوب می داند نیمکت محرم نویدکیا را نمی توان به هر گزینه ای سپرد. همین شد که محمدرضا ساکت سراغ گزینه های خارجی رفت. از فیلیکس ماگات آلمانی تا مربیان مطرح ترک، مربیان جوان پرتغالی و ... در این میان ژوزه مورایس دستیار مورینیو اولین گزینه ای بود که سپاهان خیلی جدی با او مذاکره کرد و حتی گفته شد این مربی دو روزی هم به اصفهان سفر کرده و حسابی تحت تاثیر این شهر و امکانات سپاهان قرار گرفته است اما بازخوردها در اصفهان نسبت به این مربی مثبت نبود و سپاهان این بار پرونده مذاکره جدی با فیلیکس ماگات را گشود. این اولین نامی بود که در اصفهان به عنوان گزینه هدایت سپاهان بر سر زبانها افتاد اما سن و سالش باعث شده بود ساکت کمی دست به عصا باشد تا این که فضای رسانه ای اصفهان مورایس را پس زد و ساکت یک بار دیگر سراغ ماگات رفت اما این بار هم در میانه های راه، اتفاق غیرمنتظره دیگری مسیر بازی را عوض کرد.یک مجری در شبکه ورزش به محرم نویدکیا اهانت کرد و اصفهان در حمایت از اسطوره سپاهان متحد شد و همین اتحاد، مدیران سپاهان را به فکر فرو برد که یک بار دیگر سراغ مذاکره با محرم نویدکیا بروند. در اصفهان شایعه شده امکان دارد طی یکی دو روز آینده محرم نویدکیا و محمدرضا ساکت ملاقاتی داشته باشند و شاید نتیجه این ملاقات منجر به بازگشت محرم نویدکیا به سپاهان شود. البته این فقط یک گمانه زنی است و فعلا از حد حدس و گمان فراتر نمی رود. محمد میر در شب های فوتبالی با واژه های نامناسب به نویدکیا تاخت و همین تاختن او باعث شد اصفهانی ها هوای محرم نویدکیا به سرشان بزند.البته امروز در اصفهان یک نام جدید دیگر هم شنیده شد؛ ریکاردو سائوپینتو که البته اصلا نگاه افکار عمومی به او مثبت نیست. متخصص سقوط به دسته پایین تر و یک مربی عصبی که سابقه درگیری با داور و حریف و ... دارد و البته متهم است به پول گرفتن از بازیکنان! این مربی پرتغالی برای هدایت استقلال هم نامزد شده است!

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سپاهان دوباره یاد محرم نویدکیا افتاد؛ ژوزه مورایس فعلا نه، فیلیکس ماگات شاید! از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×