روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " انتقال مالکیت 2 استادیوم به استقلال و پرسپولیس از منبع طرفداری. "

انتقال مالکیت 2 استادیوم به استقلال و پرسپولیس

حمید سجادی از انتقال مالکیت دو استادیوم به پرسپولیس و استقلال خبر داد.به گزارش طرفداری، سیدحمید سجادی در مراسم افتتاحیه استخر قهرمانی مجموعه ورزشی شهید کشوری، گفت:من اعتقاد دارم برنامه های ورزشی باید محلول باشد یعنی اگر ورزش و شهرداری کنار هم باشند می توانیم افتخارات بزرگی رقم بزنیم. من به آقای زاکانی هم گفته ام و او هم دید وسیعی دارد. به زودی 2 استادیومی که در اختیار 2 باشگاه سرخابی ها قرار دارد، شهردار دستور داد مالکیت این 2 استادیوم به استقلال و پرسپولیس منتقل شود. این کار بسیار خوبی است. این دولت مردمی و انقلابی از روزی که شروع کرده شبانه روز ندارد و پای کار مردم است. هیچ وزارتخانه ای تعطیل نیست و از تمام بضاعت کشور استفاده می کنیم که چراغ کشور روشن باشد. سجادی با بیان اینکه فراز و فرود هست، گفت:همه باید کمک کنیم، گذشته را به تاریخ بسپاریم و آنچه می ماند تجربه است. وقتی با دوستان دوومیدانی دور هم جمع می شویم، یاد گذشته که می کنیم و یاد مشکلات می افتیم می گوییم بهتر است فراموش کنیم و نگاه رو به جلو داشته باشیم و همین نگاه رو به جلو شعار شورای المپیک آسیاست. جبهه ورزش همگانی ما توسط دوستان شهرداری فعال است و فراموش نمی کنیم شهردار تهران مراسمی را برای قدردانی از کشتی گیران برگزار کرد که بی نظیر بود. سجادی در ادامه صحبت های خود در این مراسم، یادآور شد:فدراسیون شنا هم امیدوارم برنامه ریزی کند چرا که استفاده کنندگان مجموعه هم دوست دارند ملی پوشان این رشته را ببینند. می توان هماهنگی کرد تا بعضی از جلسات تمرینات تیم ملی را مردم ببینند و همه شما فلسفه آن را می دانید. وقتی مردم ببینند یک ورزشکار شنا کیلومترها گرم می کند خیلی تاثیر دارد. وی با درخواستی که از شرکت توسعه داشت، عنوان کرد:همیشه خواهش من این بوده است شرکت توسعه باید محل خدمت به ورزش کشور باشد. من بارها گفته ام از شرکت توسعه انتظار سوددهی نداریم، زیان ندهد. من زمانی که معاون وزارت بودم شرکت توسعه 200 کارمند داشت و حالا که 8 سال می گذرد این تعداد به 800 نفر افزایش یافته است، اشکالی ندارد و امیدوارم در محل کارمان مفید باشیم. شرکت توسعه هزینه خودش را در بیارد، سود کمی هم داشته باشد اما با افتخار می گویم ما از این شرکت انتظار سود نداریم، سود ما این است ورزش را ارزان را نگه داریم و مردم ورزش کنند. خدمات باید باکیفیت باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " انتقال مالکیت 2 استادیوم به استقلال و پرسپولیس از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×