روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عضو هیات مدیره آلومینیوم: شکست دادن پرسپولیس انتظارات را بالا برد از منبع طرفداری. "

عضو هیات مدیره آلومینیوم: شکست دادن پرسپولیس انتظارات را بالا برد

عضو هیات مدیره باشگاه آلومینیوم اراک در خصوص شرایط این تیم صحبت کرد.به گزارش طرفداری، امین پناهی درمورد فعالیت نقل و انتقالاتی باشگاه آلومینیوم اراک گفت:خوشبختانه تعامل خوبی با مهدی رحمتی داریم. اهداف هیات مدیره و سرمربی تیم با یکدیگر هم خوانی دارد. اولویت ما حفظ یکی، دو بازیکنی است که قراردادشان تمام شده و در کنار آن سعی داریم به جای دادن پول های زیاد و خریدن ستاره های گران قیمت، ستاره بسازیم و بازیکنان جوان و آینده دار را جذب کنیم.عضو هیات مدیره باشگاه آلومینیوم اراک تصریح کرد:تیم سال پیش ما پُر از ستاره بود که بهترین عملکرد را داشتند. خوشبختانه بسیاری از آن ها قرارداد دوساله دارند. با این وجود، هواداران خواهان خرید بازیکنانِ روی بورس هستند که بنده عرض می کنم وقتی در تیم ما پر از این بازیکنان است، چه لزومی دارد وارد چنین بازی های نقل و انتقالاتی شویم؟پناهی با بیان اینکه باشگاه آلومینیوم هرگز وارد مسابقه بیشتر هزینه کردن نخواهد شد، گفت:بازیکنان زیادی در آلومینیوم امروز تبدیل به بهترین های لیگ شده اند که ان شاء الله در فصل جدید بیشتر از قبل از آن ها خواهید شنید. با این وجود، دو بازیکن تیم که فصل قبل عملکرد خوبی داشتند را سعی داریم حفظ کنیم و هرچه زودتر تمدید قرارداد آن ها را انجام بدهیم. انتظار هواداران فهیم آلومینیوم با توجه به شکست دادن پرسپولیس و حضور در فینال جام حذفی بالا رفته و ما هم در جریان این موضوع هستیم اما کار حرفه ای خودمان را بنابر اهدافی که داریم دنبال می کنیم. می خواهیم باشگاه را برای چند سال آینده از نظر بازیکن بی نیاز کنیم.او با بیان اینکه بازیکنان معرفی شده از سوی سرمربی مورد تایید هیات مدیره باشگاه هستند و آینده دار خواهند بود، عنوان کرد:باشگاه در فصل جدید از نظر ریالی مبلغ قراردادها را پایین تر آورده، از سوی دیگر برخی بازیکنان جدید به صورت دو و سه ساله جذب می شوند و می توانیم در آینده آن ها را ترانسفر کنیم و درآمدزایی داشته باشیم.عضو هیات مدیره باشگاه آلومینیوم با اعلام اینکه کارمان در نقل و انتقالات را بدون سر و صدا شروع کردیم، گفت:با نظر هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه، طی یکی، دو روز آینده خریدهای جدیدمان را معرفی می کنیم. به شدت از هیجان نقل و انتقالاتی به دور هستیم و به صورت کارشناسی و حرفه ای در بازار فعالیت می کنیم. به هیچ عنوان اسیر بازی برخی دلالان و بازارگرمی ها نمی شویم. با استدلال و منطق بازیکن می گیریم و نفراتی جذب می کنیم که بتوانیم در آینده جوابگوی کیفیت آن ها باشیم.او افزود:می خواهیم هزینه های باشگاه را به لحاظ قراردادهای بی حساب کتاب تبدیل به قراردادهایی که کاملا قابل توجیه با بهترین استفاده است، تبدیل کنیم. به هیچ وجه قرارداد بالا برای بازیکنی که کارایی نداشته باشد، نمی بندیم. سرمایه گذاری را روی پایه ها و بحث زیر ساخت، احداث کمپ و ... می گذاریم تا به یک باشگاه حرفه ای تبدیل شویم و مصمم به انجام این کار هستیم. امسال در بحث درآمدزایی نیز برنامه داریم. مدیرعامل باشگاه به هیات مدیره شرکت آلومینیوم قول داده تا در این بحث به طور جدی کار کنیم و انتظار جذب منابع مالی از بخش خصوصی خواهیم داشت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عضو هیات مدیره آلومینیوم: شکست دادن پرسپولیس انتظارات را بالا برد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×