روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " علی شجاعی تا فردا منتظر پرسپولیس می ماند از منبع طرفداری. "

علی شجاعی تا فردا منتظر پرسپولیس می ماند

علی شجاعی به احتمال زیاد راهی مس کرمان خواهد شد.به گزارش طرفداری، همان طور که بارها در طرفداری نوشتیم به جز نعمتی و پهلوان، تمام بازیکنان تمدیدی بلاتکلیف هستند و نمی دانند که می مانند یا نه. به همین دلیل آن ها با پیشنهادهای تیم های دیگر مواجه می شوند و با علم به این که اگر در لیست یحیی بودند تا الان باید باشگاه با آن ها تماس می گرفت، پیشنهاد تیم های دیگر را بررسی می کنند.علی شجاعی بازیکنی که توانایی بازی در پست های دفاع و وینگر چپ را دارد یکی از نفراتی است که هرگاه پا به میدان گذاشته برای پرسپولیس خوش درخشیده اما عجیب این که بین همان تمدیدی هاست که هنوز بلاتکلیف است.از سوی دیگر حمید مطهری که به نظر می رسد به دنبال نفرات پرسپولیس است، از او خواسته تا راهی نساجی شود ضمن این که باشگاه مس کرمان نیز پیشنهاد خوبی به او داده است. اما شجاعی هنوز در انتظار پرسپولیس است. خبرهای دریافتی حکایت از آن دارد که شجاعی تا فردا منتظر پرسپولیس می ماند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد به مس کرمان ملحق خواهد شد. به نظر می رسد یحیی گل محمدی در انتظار سعید صادقی است و اگر صادقی به پرسپولیس ملحق نشود، در ازای او بازیکن خوبی را از دست داده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " علی شجاعی تا فردا منتظر پرسپولیس می ماند از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×