روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ناهماهنگی عجیب و ادامه دار ادمین های صفحه باشگاه پرسپولیس از منبع طرفداری. "

ناهماهنگی عجیب و ادامه دار ادمین های صفحه باشگاه پرسپولیس

در بحبوحه مذاکرات پرسپولیس با ستاره گل گهر، اینستاگرام باشگاه پرسولیس اتفاق عجیبی را رقم زد.به گزارش طرفداری، باشگاه پرسپولیس که به دنبال جذب سعید صادقی، ستاره گل گهر سیرجان است شب گذشته اقدام عجیبی انجام داد.داستان از این قرار است که شب گذشته صفحه رسمی باشگاه پرسپولیس در اینستاگرام برای لحظاتی مدیر برنامه های سعید صادقی را فالو کرد که این مساله بسیار عجیب بود. به هرحال پیج رسمی پرسپولیس همانند سایر باشگاه ها فقط مدیران، مربیان و اعضای تیم خود را فالو می کند و فالو کردن یک مدیر برنامه از سوی این صفحه عجیب بود.هرچند که در ادامه صفحه اینستاگرام پرسپولیس خیلی زود این مدیر برنامه را آنفالو کرد اما درنهایت مشخص نشد چرا چنین اقدامی صورت گرفت.گفتنی است صفحه اینستاگرام باشگاه پرسپولیس چندی قبل نیز در حین رقابت ها از برگزاری قطعی دیدار با پدیده تیم خبر داده بود (با اعلام باشگاه پرسپولیس؛ بازی با پدیده برگزار می شود) که کاملا اشتباه بود و این مسابقه به زمان دیگری موکول شد. به نظر می رسد شاهد ناهماهنگی های زیادی بین ادمین های اینستاگرام باشگاه پرسپولیس هستیم.بیشتر بخوانید:پرسپولیس برای سعید صادقی سقف مالی در نظر گرفتاتفاق عجیب در صفحه رسمی پرسپولیس مرتبط با سعید صادقی

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ناهماهنگی عجیب و ادامه دار ادمین های صفحه باشگاه پرسپولیس از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×