روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شهاب زاهدی مشکلی برای پرسپولیسی شدن ندارد از منبع طرفداری. "

شهاب زاهدی مشکلی برای پرسپولیسی شدن ندارد

یحیی گل محمدی هنوز به جذب شهاب زاهدی علاقه ای نشان نداده است.به گزارش طرفداری، یحیی گل محمدی به دنبال جذب مهاجم است و روز قبل در مصاحبه ای که با خبرنگاران داشت تاکید کرد نیاز به جذب دو مهاجم آماده و گلزن دارد.در این میان او به دنبال جذب مهاجمان داخلی و خارجی است و جالب این که هنوز پیشنهادی برای جذب شهاب زاهدی نداده است. آن هم در حالی که خلاف فصل های قبل زاهدی مشکلی برای حضور در پرسپولیس ندارد.شهاب زاهدی که فصل قبل مورد توجه باشگاه بود به دلیل مبلغ رضایت نامه سنگین نتوانست سرخ پوش شود. او درنهایت از تیم زوریای اوکراین به دلیل شرایط نامناسب کشور اوکراین جدا شد و به یک تیم لهستانی پیوست و درست مثل خیلی از بازیکنان هنوز منتطر تصمیم فیفا است تا تعیین تکلیف کند که باید در لهستان فوتبالش را ادامه دهد یا به اوکراین برگردد.اما چیزی که مشخص به نظر می رسد این است که زاهدی مثل فصل قبل که باشگاهش برای صدور رضایت نامه 500 هزار یورو طلب کرده بود، مشکلی برای جدایی از تیمش نداشته و می تواند از تیم لهستانی رضایت نامه بگیرد.از این رو باید دید یحیی گل محمدی کنار تلاش برای جذب شهریار مغانلو به دنبال جذب شهاب زاهدی هم خواهد بود یا نه.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شهاب زاهدی مشکلی برای پرسپولیسی شدن ندارد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×