روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مهدی ترابی در پرسپولیس رقیب پیدا کرد از منبع طرفداری. "

مهدی ترابی در پرسپولیس رقیب پیدا کرد

با اضافه شدن گئورگی گولسیانی به پرسپولیس، خیال یحیی گل محمدی بابت ضربات پنالتی تا حد زیادی آسوده شده است.به گزارش طرفداری، در این شکی نیست که مهدی ترابی پنالتی زن اول پرسپولیس است و در فصل آینده نیز پنالتی زن اول سرخ ها باقی خواهد ماند اما موضوع زمانی جالب می شود که گئورگی گولسیانی نیز یکی از بهترین پنالتی زن های تیم سپاهان و فوتبال باشگاهی ایران طی چند سال اخیر بوده است.نگاهی به آمار این بازیکن نشان می دهد که گولسیانی در 107 بازی که در لیگ برتر ایران انجام داده ۱۴ بار گلزنی کرده و جالب این که ۷ بار با پیراهن ۳ تیم نساجی، ذوب آهن و سپاهان، پشت ضربه پنالتی قرار گرفته است که ۶ پنالتی را تبدیل به گل کرده است، مهم ترین پنالتی های او هم برابر استقلال بوده است. گولسیانی دو بار در بازی برابر استقلال پشت ضربه پنالتی قرار گرفته و هر دو پنالتی را تبدیل به گل کرده است.تنها ناکامی او در ضربات پنالتی مقابل حامد لک بوده است.این در حالی است که مهدی ترابی نیز آمار خوبی داشته است؛ ترابی در مجموع و با پیراهن دو تیم سایپا و پرسپولیس 13 بار پشت ضربات پنالتی ایستاده و 11 بار موفق به گلزنی شده است تا مشخص شود رقابت تنگاتنگی بین او و گولسیانی برای زدن ضربات پنالتی وجود دارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مهدی ترابی در پرسپولیس رقیب پیدا کرد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×