روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حسن روشن: چرا مربی درجه چهار و پنج خارجی نفر اول استقلال شد؟ از منبع طرفداری. "

حسن روشن: چرا مربی درجه چهار و پنج خارجی نفر اول استقلال شد؟

حسن روشن اولین کسی است که از حضور ساپینتو در استقلال انتقاد می کند.به گزارش طرفداری، حسن روشن بر این باور است که شکل انتخاب سرمربی جدید استقلال هرگز حرفه ای پیش نرفته است. روشن معتقد است که بعد از تشکیل کمیته فنی باید سرمربی جدید استقلال انتخاب می شد. البته سال ها است به لزوم تشکیل کمیته فنی در باشگاه استقلال اشاره می شود که هیچ یک از مدیران باشگاه به این موضوع توجهی ندارند. حسن روشن چندان با انتخاب ساپینتو موافق نیست.حضور ساپینتو روی نیمکت استقلال قطعی شده است، انتخاب این سرمربی را چطور ارزیابی می کنید؟شناختی ندارم و نظری هم در این مورد ندارم.این مربی پرتغالی را نمی شناسید؟!اصلاً ایشان را نمی شناسم. بروید از همان افرادی که این فرد را سر کار آورده اند بپرسید که نظرشان در مورد این مربی چیست. اصلاً چه کسی برای استقلال سرمربی تعیین کرده است؟ قطعاً آقای آجورلو و مشاورش چنین تصمیمی را اتخاذ کرده اند. این راه درست سرمربی انتخاب کردن نیست. باید قبل از این کار کمیته فنی تشکیل می شد نه اینکه هر کس برای خودش سرمربی انتخاب کند. این طور انتخاب کردن ها فقط به ضرر باشگاه و هواداران خواهد شد.در 50 سال اخیر هم سرمربی های خارجی عملکرد موفق و قهرمانی لیگ نداشتند.بله همین می شود دیگر. همیشه مربی درجه چهار و پنج آوردیم و آخرش هم رفتند و شکایت کردند و کلی پول و غرامت به آنها دادیم. این رسمش نیست. در 15 سال اخیر استقلال فقط سرمربی خارجی بیکار آورده و بعد اخراج، شکایت و دادگاه و در آخر هم کلی پول بی زبان به آنها پرداخت شده است.پس مخالف سرمربی خارجی هستید؟با اصل انتخاب سرمربی خارجی مخالف نیستم. من با نحوه انتخاب سرمربی مشکل دارم. قاعده این است که کمیته فنی گزینه ها را بررسی کند و در نهایت به یک گزینه مناسب برسند. اینکه با دلالی سرمربی های بیکار به استقلال آورده شود و در آخر پول بگیرند و بروند بله با این مدل مربی خارجی آوردن مخالفم. اما اگر سرمربی درست انتخاب شود، خیر. همیشه عقیده من این بوده که استقلال و پرسپولیس باید سرمربی درجه یک خارجی داشته باشند.این هدر رفتن وقت باعث عقب افتادن استقلال در نقل و انتقالات هم شد و بسیاری از بازیکنان درجه یک لیگ به تیم رقیب رفتند.دیر شدن مهم نیست، مهم کسی هست که به عنوان سرمربی به تیم می آورند. دیر شدن عیب ندارد لااقل سرمربی درست و حسابی بیاورند نه این سرمربی های بیکار و بی نام و نشان.درباره خریدهای پرسپولیس چه نظری دارید؟من در جریان نیستم پرسپولیس چه کسانی را جذب کرده است. فقط می دانم که مشکل این تیم ها نداشتن آکادمی درست و حسابی است. وقتی آکادمی موفق ندارید بازیکن نمی سازید و باید بروید همین بازیکنان محدود لیگ را با قراردادهای نجومی به تیمتان بیاورید. اگر به بازیکنان جوان فرصت داده می شد هم حق خوری در فوتبال صورت نمی گرفت و هم قیمت بازیکنان بی مورد بالا نمی رفت. همیشه وضعیت همین بوده و خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حسن روشن: چرا مربی درجه چهار و پنج خارجی نفر اول استقلال شد؟ از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×