روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حسن خان‌ محمدی: پرسپولیس رویایی بسته نشده است از منبع طرفداری. "

حسن خان‌ محمدی: پرسپولیس رویایی بسته نشده است

حسن خان محمدی پیشکسوت تیم پرسپولیس می گوید این تیم رویایی بسته نشده است.به گزارش طرفداری، حسن خان محمدی درباره شریط پرسپولیس در نقل و انتقالات به ایسنا گفت:پرسپولیس در نقل و انتقالات بازیکنانی را جذب کرده که از نظر سن وسال بالا هستند. البته کادر فنی سعی کرده بهترین نفرات را جذب کند و از نظر من هم به غیر از مسائل فنی یک دل بودن در یک تیم بسیار مهم تر است. پرسپولیس باید بازیکنانی را جذب کند که در طول فصل به این تیم کمک کنند. از طرف دیگر بعد از جذب نفرات مد نظر تیم، هدایت آن ها هم اهمیت دارد.او افزود:نفرات خوبی جذب شده اند که در فوتبال ایران نامدار هستند. کادر فنی باید تلاش کند این نفرات را به خوبی هدایت کند تا مشکلی ایجاد نشود. به این بازیکنان باید انگیزه داده شود ودر کنار آن ها بازیکنان جوان را به خدمت بگیرد تا تیم تلفیقی از جوانان و با تجربه ها باشد.این بازیکن پیشین پرسپولیس هم چین درباره مشکلات پرسپولیس در خط حمله هم گفت:فصل قبل کاملا مشهود بود که تیم نیاز به یک مهاجم خوب و تراز اول دارد. متاسفانه ما این مشکل را داریم و در ایران مهاجم خوب بسیار کم است. در این میان اگر قرار است مهاجمی خارجی جذب شود باید بازیکنی را مد نظر داشته باشند که در محوطه ۱۸ قدم خوب کار کند و از فرصت ها به خوبی استفاده کند.خان محمدی درباره احتمال پیوستن کاسیانو، مهاجم برزیلی به پرسپولیس افزود:سال هاست درباره این موضوع تجربه تلخ داریم و مهاجمان خارجی که به پرسپولیس آمدند نتوانستند انتظارات را برآورده کنند. کادر فنی باید در جذب بازیکن خارجی دقت کند تا بازیکن با کیفیت جذب شود.او درباره این که آیا پرسپولیس برای قهرمانی آسیا بسته می شود؟ گفت:نمی توانیم بگوییم پرسپولیس تیم رویایی بسته است. نگهداری تیم رویایی واقعا سخت است. اگر تیمی بازیکنان خوبی دارد، مشکلات زیادی هم دارد. ما از طرفی خوشحال هستیم و از طرفی هم نگران هستیم که تیم دچار حاشیه نشود.این پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره حواشی اخیر در جذب برخی بازیکنان و رقابت باشگاه ها در فصل نقل و انتقالات گفت:رقابت در همه جای دنیا وجود دارد و باشگاه ها هم باید برخی مسائل اخلاقی را رعایت کنند تا بازیکنان حواشی ایجاد نکنند. گاهی بازیکنی قصد دارد به یک باشگاه برود، باید تصمیمش آزادانه باشد و نباید او را تحت فشار قرار داد. در همه جای دنیا باشگاه ها برای جذب بازیکن با هم رقابت می کنند و باشگاهی که پول بیش تری پرداخت می کند برنده این رقابت می شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حسن خان‌ محمدی: پرسپولیس رویایی بسته نشده است از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×