روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " به مناسبت سالروز تولد هادی نوروزی؛ کاپیتانی که ابدی شد از منبع طرفداری. "

به مناسبت سالروز تولد هادی نوروزی؛ کاپیتانی که ابدی شد

سی و هفتمین سالگرد تولد هادی نوروزی امروز فرا رسید و اکنون بیش از پیش جای خالی مرد محبوب سرخ ها حس می شود.به گزارش طرفداری، حتی در دل بزرگترین پیروزی ها همواره غمی بزرگ نهفته است. حسرتی که همواره بر دوش فاتحان بوده و هست، حسرت نبود افرادی که هنگام شکست اولین حامی و همراه بوده اند ولی به موقع جشن و پیروزی تنها جای خالی آن ها حس می شود.بی شک هادی نوروزی برای هواداران و باشگاه پرسپولیس حکم یکی از این افراد را دارد. شماره 24 ابدی در اولین روز از تابستان 1364 در بابل به دنیا آمد. به مانند اغلب همشهری های خود زندگی را با عشق به کشتی آغاز کرد اما در نیمه های راه تصمیم به تغییر گرفت، تغییری که او را به عرش رساند.آپاچی خیلی زود در فوتبال رشد کرد و به سطح اول راه یافت. بازی در پاسارگاد و فجر سپاه تهران را تجربه کرد تا بالاخره به مرادش رسید، نوروزی سرانجام به پرسپولیس پیوست. هافبک خلاق سرخ پوشان همراه این تیم دو بار فاتح جام حذفی شد و خیلی سریع با پیراهن تیم ملی به میدان رفت اما افول پرسپولیس همه چیز را خراب کرد. هادی بعد از مدت کوتاهی حضور قرضی در نفت به جمع قرمز پوشان بازگشت تا با حضور درخشان دوباره فیکس تیم شود.ورود برانکو همه چیز را تغییر داد، هادی بازوبندی را به بازو بست که آرزوی کودکی اش بود. اولین فصل کاپیتانی پرسپولیس برای نوروزی عالی شروع شد و شوت او از دور به تور پدیده چسبید تا تبدیل به بهترین گل فصل شود. عنوانی که هیچ گاه به دست صاحبش نرسید و تنها آخرین شادی گل او در خاطرات باقی ماند.در ادامه روند پرسپولیس نزولی شد و گویی زندگی می توانست تیره تر از این هم بشود. باشگاه به پایین جدول رسید و قلب کاپیتان دیگر نتوانست فشار را تحمل کند و برای همیشه ایستاد. سکوت و بغض تنها کلماتی بود که می توانست آن روزها را برای باشگاه پرافتخار تهرانی توصیف کند اما کاپیتان در نبودش هم برای همتیمی هایش گل ساخت. همه برای هدفی متحد شدند و شروع به ساختن کردند، هدف قهرمانی بود ولی در انتها محقق نشد اما پایه بنایی را ایجاد کرد که افسانه شد. سال بعد دوستان پدر آنقدر جنگیدند تا بالاخره جام از سوی هانی بالا رفت و حسرت نبود هادی باقی ماند.همان گونه که حضور او همواره در استادیوم و قدم به قدم همبازیانش حس می شود، یاد و خاطره ی وی همراه هواداران است. قراری که دقیقه 24 هر بازی رقم می خورد و قصد پایان ندارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " به مناسبت سالروز تولد هادی نوروزی؛ کاپیتانی که ابدی شد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×