روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " وقتی حمید مطهری نفرات دیگری را به داوود فنایی و مظاهر رحیم پور ترجیح داد! از منبع طرفداری. "

وقتی حمید مطهری نفرات دیگری را به داوود فنایی و مظاهر رحیم پور ترجیح داد!

حمید مطهری نه از داوود فنایی در نساجی بهره می برد نه مظاهر رحیم پور.به گزارش طرفداری، یکی از چالش های اصلی حمید مطهری در زمان حضورش در پرسپولیس به چالش کشیدن منتقدان داوود فنایی و مظاهر رحیم پور بود و او با حمله به منتقدان این دو نفر تاکید داشت نه تنها هیچ انتقادی به این نفرات وارد نیست بلکه آن ها در زمینه کار خود بهترین هستند چرا که پرسپولیس با همین نفرات قهرمان لیگ برتر شده و به فینال لیگ قهرمانان آسیا هم رسیده است.همین موضوع باعث شد به محض حضور حمید مطهری در نساجی، انتقال فنایی و رحیم پور به این تیم نیز قطعی به نظر برسد چرا که حمید مطهری بارها عملکرد آن ها را ستوده بود. اما موضوع زمانی جالب به نظر می رسد که نه تنها این اتفاق رخ نداده بلکه تا این لحظه نه باشگاه نساجی و نه مطهری هنوز هیچ پیشنهادی به فنایی و رحیم پور نداده اند. شنیده می شود او روی نفرات دیگری نظر دارد و می خواهد با آن ها کار کند.در این میان شنیده می شود مطهری کار با هاروت آبراهامیان مربی دروازه بان های نساجی را به کار کردن با فنایی ترجیح داده و حتی در بدنسازی نیز می خواهد با علی اصغر قربانعلی پور کار کند! حالا معلوم نیست وقتی خود حمید مطهری از این نفرات برای تیمی چون نساجی بهره نمی برد چطور اصرار داشت آن ها برای پرسپولیس بهترین هستند و حتی به خاطر آن ها منتقدان را به چالش کشید؟

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " وقتی حمید مطهری نفرات دیگری را به داوود فنایی و مظاهر رحیم پور ترجیح داد! از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×