روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کاسیانو - پرسپولیس؛ هیچ پیش قراردادی رد و بدل نشده است! از منبع طرفداری. "

کاسیانو - پرسپولیس؛ هیچ پیش قراردادی رد و بدل نشده است!

بسیاری از دلال ها بین راه پرسپولیس و کاسیانو قرار گرفته اند و همین موضوع تداخل زیادی در توافق طرفین ایجاد کرده است.به گزارش طرفداری، باشگاه پرسپولیس از مدتها قبل به دنبال جذب کاسیانوی برزیلی است. در این میان طی چند روز اخیر شایعه شده پیش قراردادی برای کاسیانو به صورت اینترنتی ایمیل شده تا همه چیز از راه دور انجام شود اما پیگیری های طرفداری حکایت از آن دارد که هیچ پیش قراردادی ایمیل نشده و طرفین همچنان در حال مذاکره هستند.در این میان البته برخی خبرها نیز نشان از آن دارد که باز شدن پای برخی دلالان به پرونده حضور این بازیکن در پرسپولیس کار مسئولان این باشگاه را سخت کرده است. به گونه ای که از ابتدا قرار بود مبلغی بالای 200 هزار دلار برای صدور رضایتنامه این بازیکن به باشگاه ویزلای پرتغال پرداخت شود اما حالا رقم بسیار بیشتر شده است.به هر روی به نظر می رسد درحال حاضر باشگاه پرسپولیس به صورت مستقیم با باشگاه و بازیکن در تماس است و توافق های خوبی نیز با خود کاسیانو انجام شده است و باید دید درنهایت این توافق نهایی شده و کاسیانو سرخ پوش خواهد شد یا نه.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کاسیانو - پرسپولیس؛ هیچ پیش قراردادی رد و بدل نشده است! از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×