روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " باشگاه پرسپولیس فقط مدرسه فوتبال پرسپولیس را قانونی می داند از منبع طرفداری. "

باشگاه پرسپولیس فقط مدرسه فوتبال پرسپولیس را قانونی می داند

باشگاه پرسپولیس در خصوص مدارس فوتبال خود اطلاعیه ای را صدار کرد.به گزارش طرفداری، در اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در خصوص مدارس فوتبال چنین آمده است:در روزهای اخیر، با توجه به آغاز فصل تابستان و اوج گرفتن فعالیت مدارس فوتبال در سراسر کشور، متاسفانه مشاهده شده است، افرادی به منظور سوءاستفاده از اطمینان و علاقه مردم و هواداران به باشگاه پرسپولیس، بدون برخورداری از مجوزهای لازم، تحت این نام نسبت به راه اندازی مدارس فوتبال، برنامه های استعدادیابی، دوره های آموزشی و تمرینی و مواردی از این دست اقدام کرده اند.بر این اساس تاکید می شود؛ تنها تعداد محدودی مدارس فوتبال پرسپولیس هستند که بعد از تایید صلاحیت شدن از سوی هیات فوتبال و اداره کل محل تاسیس خود توانسته اند مجوز به کار گرفتن نام پرسپولیس را از این باشگاه دریافت کنند و تنها عنوانی که می توانند تحت عنوان آن فعالیت داشته باشند؛ «مدرسه فوتبال پرسپولیس» است. بدیهی است ادامه فعالیت ایشان نیز منوط به ادامه تایید هیات های فوتبال و ادارات کل ورزش و جوانان است.از این رو لازم است خانواده های محترم در صورتی که قصد دارند فرزندان خود را در مدارس تحت نام پرسپولیس ثبت نام نمایند، در ابتدای امر باید صحت این موضوع را از باشگاه، هیات فوتبال یا اداره کل ورزش و جوانان محل زندگی خود جویا شوند. همچنین تاکید می شود مدارس فوتبال پرسپولیس که دارای مجوز قانونی برای استفاده از این برند هستند به هیچ وجه زیر نظر باشگاه پرسپولیس قرار ندارند یا در ارتباط با تیم های فوتبال پرسپولیس و در کل باشگاه پرسپولیس نیستند و مستقل عمل می کنند.شایان ذکر است، باشگاه پرسپولیس جدا از دو برنامه استعدادیابی که چندی پیش تحت هدایت تیم های پایه با حضور مربیان رسمی باشگاه، داشتند، هیچ برنامه استعدادیابی در تهران و دیگر نقاط کشور نداشته و ندارد و هر اقدام انجام شده یا در شرف انجام دیگر به نام تیم های پرسپولیس، غیرقانونی بوده و خواهد بود.باشگاه پرسپولیس همچنین براساس گزارش های وارده، در حال انجام اقدام های حقوقی علیه افرادی است که بدون اخذ مجوزهای لازم، بر خلاف رویه اعلامی در بالا، اقدام کرده اند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " باشگاه پرسپولیس فقط مدرسه فوتبال پرسپولیس را قانونی می داند از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×