روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مهدی مهدوی کیا دستیار گل محمدی در پرسپولیس؛ خبر یا لطیفه؟ از منبع طرفداری. "

مهدی مهدوی کیا دستیار گل محمدی در پرسپولیس؛ خبر یا لطیفه؟

هرگز نمی توان برخی اخبار حول و حوش باشگاه پرسپولیس را باور کرد.به گزارش طرفداری، طی روزهای اخیر اخباری حول و حوش باشگاه پرسپولیس منتشر می شود که برخی از آن ها واقعا خنده دار است. آخرین خبری که می توان آن را جزو چنین اخباری قرار داد، حضور مهدی مهدوی کیا در پرسپولیس به عنوان دستیار یحیی گل محمدی است. خبری که نه منطق آن را می پذیرد و نه از نظر حرفه ای قابل اتکا است. مهدی مهدوی کیا در حال حاضر سرمربی تیم امید ایران است و یکی از آلترناتیوهای اصلی جانشینی یحیی گل محمدی که نامش طی ماه گذشته که هنوز ادامه همکاری باشگاه با گل محمدی مسجل نشده نبود، به عنوان جانشین احتمالی او مطرح شده بود. حال در چنین شرایطی انتشار خبر حضور مهدوی کیا در پرسپولیس به عنوان دستیار گل محمدی بیشتر شبیه لطیفه است.به تمام این ها اضافه کنید که مهدوی کیا قبل از حضور حمید مطهری در راس کادر فنی نساجی قائم شهر با پیشنهاد این باشگاه شمالی روبرو شد و خیلی زود هم پاسخ منفی داد. از یان رو مهدوی کیا که همین حالا پیشنهاد سرمربیگری چند تیم لیگ برتری را دارد چطور قرار است راضی شود تا دستیار گل محمدی شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مهدی مهدوی کیا دستیار گل محمدی در پرسپولیس؛ خبر یا لطیفه؟ از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×