روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یحیی گل محمدی، شیخ دیاباته را نمی خواهد از منبع طرفداری. "

یحیی گل محمدی، شیخ دیاباته را نمی خواهد

یحیی گل محمدی علاقه ای به جذب شیخ دیاباته ندارد.به گزارش طرفداری، طی چند روز اخیر هجمه فوق العاده ای در خصوص تلاش باشگاه پرسپولیس برای جذب شیخ دیاباته در فضای مجازی و حتی برخی رسانه ها منتشر شد. به گونه ای که حتی گروهی با اعلام این خبر که دیاباته حاضر است با رقمی حدود 300 هزار دلار پرسپولیسی شود این بازیکن را یکی از خریدهای احتمالی پرسپولیس قلمداد کردند.این درحالی است که خلاف این اخبار نه تنها هیچ مذاکره ای بین باشگاه پرسپولیس و مهاجم سابق استقلال صورت نگرفته بلکه این بازیکن اصلا در لیست یحیی نیست و قرار نیست انتقالی صورت گیرد.همان طور که در جریان هستید فلسفه فوتبال یحیی گل محمدی پرس و تحت فشار گذاشتن حریف از محوطه 18 قدم تیم مقابل است و به همین دلیل او 10 بازیکن دونده می خواهد تا با دوندگی فراوان، اندیشه های او را در زمین اجرایی کنند. به همین دلیل گل محمدی مهاجمانی می خواهد که بیشتر از 90 دقیقه بدوند و دروازه بان و خط دفاعی حریف را تحت فشار قرار دهند و بی تردید دیاباته مهاجمی از این جنس نیست.به همین دلیل نباید اخبار انتقال شیخ دیاباته به پرسپولیس را جدی گرفت و بیشتر به نظر می رسد از همان دست خبرهای تبلیغاتی است.بیشتر بخوانید:تلاش برای راضی کردن یحیی گل محمدی؛ دیاباته با 300 هزار دلار پرسپولیسی می شود!

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یحیی گل محمدی، شیخ دیاباته را نمی خواهد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×