روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " احمد گوهری به دنبال تمدید قرارداد با پرسپولیس؛ همه چیز در گروی تصمیم یحیی از منبع طرفداری. "

احمد گوهری به دنبال تمدید قرارداد با پرسپولیس؛ همه چیز در گروی تصمیم یحیی

احمد گوهری تمایل زیادی دارد تا یک فصل دیگر با پرسپولیس تمدید کند.به گزارش طرفداری، در هفته گذشته شایعاتی در مورد تمایل احمد گوهری به جدایی از پرسپولیس به گوش رسید و حتی مطرح شد که او تمایل زیادی دارد تا به تراکتور بپیوندد. این شایعات به خودی خود باعث شد چند روز قبل که احمد گوهری راهی باشگاه پرسپولیس شود، خیلی ها پیش بینی کنند که او برای گرفتن رضایت نامه راهی محل باشگاه شده است، غافل از این که گوهری نه تنها خیال جدایی از پرسپولیس را ندارد بلکه در گفتگویی که با رضا درویش و محمد محمدی داشت از آن ها خواست تا یک فصل دیگر قراردادش تمدید شود.همین موضوع باعث شد طی روزهای اخیر خبری در رسانه ها و همین طور فضای مجازی منتشر شود که گوهری قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرده است. درحالی که گوهری هنوز تمدید قرارداد نکرده و درویش در قبال خواسته او برای تمدید قرارداد به این دروازه بان اعلام کرده که باید گل محمدی در مورد تمدید قرارداد با گوهری نظر بدهد و او بدون مجوز سرمربی نمی تواند چنین اقدامی انجام دهد.برهمین اساس فعلا از تمدید قرارداد خبری نیست اما در صورت موافقت یحیی، قرارداد گوهری برای یک فصل دیگر تمدید خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " احمد گوهری به دنبال تمدید قرارداد با پرسپولیس؛ همه چیز در گروی تصمیم یحیی از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×