روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " همایون شاهرخی: بهتر است ۱۱ شیر ایرانی در جام جهانی باشند تا ۱۱ سیاست‌ باز! از منبع طرفداری. "

همایون شاهرخی: بهتر است ۱۱ شیر ایرانی در جام جهانی باشند تا ۱۱ سیاست‌ باز!

همایون شاهرخی موافق ادامه همکاری با دراگان اسکوچیچ است.به گزارش طرفداری، همایون شاهرخی درباره بحث ابقای دراگان اسکوچیچ در سمت سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران به تسنیم گفت:بحث ماندن یا نماندن اسکوچیچ از ابتدا غلط بود. معلمی را که خوب کار کرده است، عوض نمی کنند. اسکوچیچ و کادر فنی او زحمت کشیدند و باید همراه تیم ملی به جام جهانی بروند، اما به دلیل اینکه در جایی زندگی می کنیم که در ورزش مان بی قانونی حاکم است، با یک بی قانونی دیگر تیم ملی متضرر شد و بازیکنان دودسته و چنددسته شده اند. پس از ابقای اسکوچیچ، معلوم شد کمیته فنی فدراسیون تصمیم گیرنده نیست. در نهایت فوتبال کشور و مردم آسیب دیدند، چون مشخص نشد چه اتفاقی افتاد.وی در مورد ثبت نام برخی چهره ها برای حضور در فدراسیون فوتبال تصریح کرد:ضرب المثلی داریم که آدم از یک سوراخ دو بار گزیده نمی شود. نمی دانم چه کسانی تصمیم گیرنده هستند، اما ظاهراً دوست دارند از یک سوراخ چند بار گزیده شوند. کسی که امتحانش را پس داده است، نباید دوباره بیاید. عزیزانی که اسامی شان مطرح شد دوستان ما هستند، اما واقعیت با رفاقت متفاوت است. اسامی که شنیده ام برای فدراسیون ثبت نام کرده اند فقط دوست دارند صاحب صندلی فدراسیون شوند و هیچکدام شان به فکر فوتبال و پیشرفت آن نیستند. دوست ندارم از کسی نام ببرم، اما آدمی که تدارکات بوده و دوست داشته است کنار فوتبال باشد، امروز قصد دارد رئیس فدراسیون شود. اینها برای فوتبال کوچک هستند.سرپرست پیشین تیم ملی فوتبال ایران راجع به مقایسه شرایط فعلی تیم ملی با تیم جام جهانی 2006 آلمان گفت:در فوتبال ممکن است پنج بازیکن با هم بیشتر رفاقت داشته باشند و پنج نفر کمتر. قرار نیست همیشه منفی فکر کنیم. نمی گویم اختلاف هایی نبود، اما برای همه تیم ها وجود دارد. به عنوان مثال شنیدم در استقلال با وجود اینکه قهرمان شد، اختلاف نظرهایی وجود داشت، در پرسپولیس هم همینطور. شنونده باید عاقل باشد. در جام جهانی 2006، محمد دادکان، برانکو و حسین فرکی کارشان را انجام دادند و مشکلی وجود نداشت. شاید برخی افراد قهر می کردند، اما به ما مربوط نمی شد!شاهرخی در واکنش به اظهارات اخیر مهدی طارمی و درخواست برخی کارشناسان برای کنار گذاشتن او از تیم ملی خاطر نشان کرد:وقتی بازیکنی کنار گذاشته می شود، برخی ها چنان حمایت می کنند که او دوباره بازمی گردد. من در تیم هایی مثل تیم ملی، پاس تهران، فولاد خوزستان و ... حضور داشتم و اجازه نمی دادم بازیکنی از حد خودش بالاتر برود. اعتبار تیم ملی آنقدر بالاست که بازیکن نمی تواند نقش تعیین کند. متأسفانه به دلیل عدم مدیریت کافی، بازیکنان تحت تأثیر قرار می گیرند. اگر نظم و انضباط در تیم نباشد، هر اتفاقی می افتد. یکسری صحبت ها برای تضعیف سرمربی بود و حالا اینکه می خواهند به چه چیزی برسند، نمی دانم. تا زمانی که انضباط نباشد خانه از پای بست ویران است.وی ادامه داد:تیم ملی چه بدون برخی ستاره های کنونی و چه با آنها بدون تعارف در گروهش چهارم می شود، اما با کنار گذاشتن بی انضباط ها، حداقل دل آدم خوش است که 11 شیر ایرانی داخل زمین هستند تا 11 سیاست باز! در جایی که قانون نباشد، سیاست بازها و فرصت طلب ها برنده می شوند. اینجا لطمه اش را مردم، فوتبال و ورزش ایران می خورند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " همایون شاهرخی: بهتر است ۱۱ شیر ایرانی در جام جهانی باشند تا ۱۱ سیاست‌ باز! از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×