روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " به مناسبت تولد مهدی مهدوی کیا؛ موشک ایرانی 45 ساله شد از منبع طرفداری. "

به مناسبت تولد مهدی مهدوی کیا؛ موشک ایرانی 45 ساله شد

مهدی مهدوی کیا در 17 سالگی توان این را داشت که در یک هفته برای تیم های نوجوانان، جوانان، امیدها و بزرگسالان بانک ملی بازی کند.به گزارش طرفداری، او در سال 73 به پرسپولیس آمد، در حالی که هنوز 18 ساله نشده بود. او یکی از جوانترین نفراتی بود که در تیم بزرگسالان پرسپولیس بازی کرد.مهدوی کیا در تیم ملی هم زودهنگام درخشید و در 19 سالگی به ترکیب اصلی تیم ملی ایران رسید.مهدی مهدوی کیا درخشش در تیم ملی در پست پیستون راست را در سال 1376 ادامه داد و در این سال چهره ای متفاوت از خود به نمایش گذاشت و جوان اول فوتبال آسیا شد. در جام جهانی گلزنی کرد، به بوندسلیگا رفت و بازیکن هامبورگ شد، در هامبورگ بهترین پاسور شد و عنوان مرد سال فوتبال آسیا در سال 2003 را هم به دست آورد. او همچنان می تاخت و بعدها یکی از اساطیر تاریخ فوتبال باشگاه هامبورگ هم شد.مهدوی کیا در سالهای اخیر به سمت فوتبال پایه خیز برداشته است، سرمربی تیم ملی امید کشورمان شده و حالا در 45 سالگی برای صعود تیم ملی امید ایران به المپیک 2024 تلاش می کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " به مناسبت تولد مهدی مهدوی کیا؛ موشک ایرانی 45 ساله شد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×