روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " محمدخانی: مهاجم خوب نه، پرسپولیس مهاجم عالی می‌خواهد/ حالا کار اسکوچیچ سخت‌تر شده است از منبع طرفداری. "

محمدخانی: مهاجم خوب نه، پرسپولیس مهاجم عالی می‌خواهد/ حالا کار اسکوچیچ سخت‌تر شده است

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است این تیم نیازی مبرم به جذب یک مهاجم طراز اول خارجی دارد.به گزارش طرفداری و به نقل از تسنیم، ناصر محمدخانی، درباره شرایط پرسپولیس برای حضور در فصل جدید لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: پرسپولیس در همان شروع نقل وانتقالات بازیکنان خوبی به خدمت گرفت و تمرینات را هم زود شروع کرد. فکر می کنم تیم خوبی برای فصل جدید شکل گرفته، اما هنوز مهاجمی جذب نشده و این موضوع کمی نگران کننده است.وی با بیان اینکه سرخپوشان فصل گذشته با مشکل گلزنی مواجه بودند، تصریح کرد: بین بازیکنان داخلی هم مهاجمان گلزن و سطح بالای بسیار کمی پیدا می شود. پرسپولیس به یک مهاجم درجه یک نیاز دارد که یک گلزن تمام عیار باشد. پرسپولیس نباید مهاجم خوب بگیرد؛ بلکه باید یک مهاجم عالی جذب کند که راحت گل بزند. تیم ما درون دروازه، خط دفاع و خط میانی مشکلی ندارد و امیدوارم فصل بعد در خط حمله شاهد مشکلات سال گذشته نباشیم.بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال در خصوص منتفی شدن برکناری دراگان اسکوچیچ از سرمربیگری این تیم خاطرنشان کرد: وقتی این بحث مطرح شد، خیلی ها هر چه دل شان خواست گفتند و شخصیت این مربی را خُرد کردند. پس از منتفی شدن موضوع، حالا همه چیز در مورد جوّ تیم ملی و موفقیت این تیم به ابهام رفته و چیزی را نمی توان پیش بینی کرد. حالا کار اسکوچیچ سخت تر شده و این مربی باید اقتدار خودش را نشان دهد. او نباید طوری رفتار کند که بازیکنان به خودشان اجازه بدهند هر کاری می خواهند، انجام دهند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " محمدخانی: مهاجم خوب نه، پرسپولیس مهاجم عالی می‌خواهد/ حالا کار اسکوچیچ سخت‌تر شده است از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×