روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • طرفداری
  • بهروز رهبری فر و ادموند بزیک مقابل دوربین طرفداری؛ گلزنی به سپاهان افتخار است نه استقلال!

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بهروز رهبری فر و ادموند بزیک مقابل دوربین طرفداری؛ گلزنی به سپاهان افتخار است نه استقلال! از منبع طرفداری. "

بهروز رهبری فر و ادموند بزیک مقابل دوربین طرفداری؛ گلزنی به سپاهان افتخار است نه استقلال!

بهروز رهبری فر و ادموند بزیک مقابل دوربین طرفداری قرار گرفتند.به گزارش طرفداری، بهروز رهبری فر و ادموند بزیک که هردو سابقه گلزنی به استقلال با پیراهن پرسپولیس را دارند، از حس شان نسبت به این اتفاق گفتند.بهروز رهبری فر سعی کرد مثل همیشه با شوخی و کری خوانی حسش را بیان کند ولی ادموند بزیک از احساسش وقتی به عنوان یک جوان به استقلال گل زد گفت. دعوت می کنیم گفتگوی این دو پیشکسوت با رسانه طرفداری را ببینید و بخوانید:همچنان با شما هستیم در شب نشینی ستاره ها، دو عزیزی کنار من نشسته اند که هر دوی آنها سابقه گلزنی به استقلال را دارند. می خواهم از آقای خسرو خاردار، البته ببخشید، آقای بهروز کاستاکورتا شروع کنیم. گل زدن به استقلال چه حسی دارد؟رهبری فر:هیچی، یک تیم کاملا معمولی است آخه! به استقلال گل زدن افتخار نیست، به سپاهان گل زدن افتخار است، به پیکان گل زدن افتخار است. استقلال هم حالا بد نبود.یعنی حس خاصی نداشتید؟رهبری فر:نه، یک تیم معمولی بود.من نمی توانم چیزی بگویم. آقای بزیک نظر شما چیست؟بزیک:می خواستم بگویم احساس خوبی دارد، آقا بهروز یک چیزی گفت که ماندم چه بگویم. واقعیتش این است که بازی دربی حساسیت بالایی برای هر دو تیم دارد. هر دو تیم تماشاگران زیادی دارند و وقتی شما به عنوان بازیکنی جوان در یکی از این دو تیم به رقیب دیرینه گل می زنید، حس و حال خیلی خوبی برای یک جوان دارد. جوانی که تازه به آن تیم رفته و اولین دربی را تجربه می کند. برای من خیلی خوشحال کننده بود. آقا بهروز یادش است. هم دقایق آخر بود و چند سالی هم بود که بازی نکرده بودیم.رهبری فر:بله، لیگ سه بودند.بزیک:گل زدن در دربی حس و حال خوبی دارد و امیدوارم همه مهاجمان پرسپولیس تجربه اش کنند.اینطور نمی شود که من متهم می شوم. یک سوال بپرسم به نفع استقلالی ها باشد. بدترین دربی که تجربه کردید کدام بود؟رهبری فر:تجربه نکردم، از تلویزیون دیدم. آن دربی بود که پرویز مظلومی کنار زمین خوشحالی کرد و بعد ایمون زاید سه گل زد. من ناراحت شدم چون می فهمیدم استقلالی ها چه حسی دارند. فکر کنم بدترین حس را پرویز مظلومی و هواداران استقلال داشتند، من خودم را همدرد آن ها کردم.آقا بهروز همچنان کری می خواند.رهبری فر:نه کری نمی خوانم آخه بد بود. مگر می شود ده نفره، جلو باشی، خوشحالی کنی، بری بیای بعد سه گل بخوری، آن هم از چه مهاجمی، آن سه گل را زد الان رفته کشورش در اتوشویی کار می کند! ایمون زاید دیگر، کشورش را هم یادم نمی آید، بعد از آن دربی رفته کشورش در اتوشویی کار می کند. من غصه خوردم واقعا.این نظر آقا بهروز بود. آقا ادموند نظر شما چیست، بدترین دربی که تجربه کردید کدام بود؟بزیک:فکر می کنم سخت ترین دربی بازی 9 نفره بود. بچه ها با تعصب و غیرتی که به خرج دادند شاید سختی کمتر احساس شد. روزی بود که هر بازیکنی بیشتر از توان خودش، یعنی صدش را کرد 150 یا 200 تا تیم نبازد. نمی شود گفت بدترین اما سخت ترین دربی بود که تجربه کردیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بهروز رهبری فر و ادموند بزیک مقابل دوربین طرفداری؛ گلزنی به سپاهان افتخار است نه استقلال! از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×