روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " محمد نصرتی: در جام جهانی 2006 برخی بازیکنان تصمیمات برانکو را وتو می‌ کردند از منبع طرفداری. "

محمد نصرتی: در جام جهانی 2006 برخی بازیکنان تصمیمات برانکو را وتو می‌ کردند

محمد نصرتی می گوید در زمان کی روش هیچکس حق نداشت به او بگوید بالای چشمت ابروست!به گزارش طرفداری، گفتگوی محمد نصرتی با ایلنا را می خوانید:به نظر شما این صحیح است که بازیکن درباره تیم ملی نظر بدهد؟رئیس فدراسیون مشخص نیست. این مشکلات به خاطر عدم استقلال در رأس فدراسیون است. وقتی فدراسیون مثل کوه پشت سرمربی تیم ملی باشد، بازیکن به خودش اجازه واکنش نمی دهد. نظر کمیته فنی درباره اسکوچیچ را چطور ارزیابی می کنید؟اعضای کمیته فنی می توانستند بگویند اسکوچیچ چیزی را که مدنظر ما بوده است، نتوانسته ارائه کند. داشتن یا نداشتن صلاحیت برای اعضای شورای شهر یا نمایندگان مجلس شورای اسلامی به کار برده می شود! آنها شفاف صحبت نکردند و تیم ملی را با حاشیه روبرو کردند.به نظر می رسد مربیان کروات اقتدار لازم در برخورد با یک سری مسائل از جمله مواجهه با بازیکنان را ندارند.درست می گویید، دلیلش این است که کرواسی به لحاظ سیاسی، اقتصادی و... کشور قدرتمندی نیست. اگر کارلوس کی روش در تیم ملی می تازید به خاطر نتیجه گرفتن بود، وگرنه من به خاطر دارم در مقطعی که برای صعود به جام جهانی 2014 برزیل بازی می کردیم، در برهه ای نتیجه نمی گرفتیم و کسی برای کی روش تره خُرد نمی کرد! برای بازی با اردن در مسابقات مقدماتی جام جهانی تنها مهدی محمدنبی همراه تیم ملی آمد و کسی برای تیم ملی ارزش قائل نبود.تجربه کی روش در منچستر به کارش نمی آمد؟در شرایطی که کی روش سرمربی تیمی مثل رئال مادرید بود و دستیار الکس فرگوسن در منچستریونایتد، وقتی نتیجه نمی گرفت کسی کی روش را حساب نمی کرد، اما وقتی سه بازی آخر را بردیم و در زمین کره جنوبی به جام جهانی صعود کردیم عقده گشایی کرد. او بعدها کمیته رسانه ای قوی برای خودش درست کرد و او را حمایت می کردند و کسی نمی توانست بگوید «بالای چشمت ابروست». کی روش رزومه پُر و پیمانی داشت، من در جام جهانی 2006 بازیکن تیم ملی بودم و می دیدم که وقتی برانکو چیزی می گفت، برخی بازیکنان آن را وتو می کردند. برانکو آن مقطع غنی نشده بود، ولی بعدها از تجربیاتش استفاده کرد و در پرسپولیس موفق شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " محمد نصرتی: در جام جهانی 2006 برخی بازیکنان تصمیمات برانکو را وتو می‌ کردند از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×