روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عمر السوما نه پرسپولیسی می شود، نه سپاهانی! از منبع طرفداری. "

عمر السوما نه پرسپولیسی می شود، نه سپاهانی!

عمر السوما به فوتبال ایران نخواهد آمد.به گزارش طرفداری و به نقل از ایرنا، بعد از سقوط تیم فوتبال الاهلی عربستان به لیگ دسته پایین تر این کشور، آینده خیلی از بازیکنان این تیم در ابهام قرار گرفت.یکی از این نفرات عمر السوما ستاره سوریه ای این تیم بود. بازیکنی که در سال های اخیر به اسطوره الاهلی تبدیل شده حالا در آستانه جدایی از این تیم قرار گرفته است.در همین راستا خبرهایی مبنی بر تمایل سپاهان برای جذب این ستاره سوری شنیده شد اما این انتقال عملا منتفی است.این بازیکن از کشور امارات پیشنهاد جدی دریافت کرده که طبق ادعای یک رسانه عربستانی باشگاه الجزیره خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن شده است. از طرفی باشگاه الکویت هم شانس خود را برای به خدمت گرفتن این بازیکن امتحان کرده است. سوما سابقه بازی در القادسیه کویت را دارد و به همین خاطر شاید به این کشور بازگردد.یکی از دلایل دیگری که حضور این بازیکن در فوتبال ایران را منتفی می کند، فعالیت های اقتصادی او در کشور عربستان است و به همین خاطر حضور او در فوتبال ایران بعید به نظر می رسد.البته حتی برخی خبرگزاری ها از السوما به عنوان یکی از گزینه های پرسپولیس نام بردند که اصلا این بازیکن به فوتبال ایران نخواهد آمد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عمر السوما نه پرسپولیسی می شود، نه سپاهانی! از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×