روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بررسی قرعه استقلال در لیگ بیست و دوم؛ متعادل! از منبع طرفداری. "

بررسی قرعه استقلال در لیگ بیست و دوم؛ متعادل!

قرعه کشی رقابت های لیگ بیست و دوم دقایقی قبل انجام شد و تیم ها رقبای خود را شناختند.به گزارش طرفداری، در قرعه کشی رقابت های لیگ برتر، استقلال، مدافع عنوان قهرمانی رقبای خود را شناخت و توزیع بازی های تیم استقلال به نوعی در شرایط بهتری نسبت به رقیب سنتی خود یعنی پرسپولیس قرار دارد.6 هفته ابتدایی فرصتی برای فاصله گرفتن از رقبااستقلال لیگ را با قرعه سختی آغاز می کند و باید به مصاف سپاهان برود. این بازی در خانه آبی پوشان برگزار می شود. سپاهان از لحاظ اسمی به نوعی یکی از سخت ترین قرعه هایی است که می توانست نصیب استقلال شود و نکته جالب این بازی هم این است که هر دو تیم نسبت به فصل گذشته کادرفنی خود را تغییر داده اند و در همان ابتدای فصل در شرایط یکسانی به مصاف هم می روند. آبی ها پس از این هفته باید راهی انزلی شوند البته این قضیه مستلزم آن است که زمین ملوانان در انزلی آماده شود و پس از این دیدار خارج از خانه، شاگردان ساپینتو برای بازی با مس کرمان به تهران بر می گردند و باید با مس کرمان بازی کنند. استقلال تا هفته سوم هر دو بازی خود با دو تیم تازه لیگ برتری شده را انجام می دهد و این شانس خوبی به آبی ها می دهد که امتیازات کامل این دو بازی را کسب کند چرا که تیم های تازه لیگ برتری شده در هفته های ابتدایی هنوز به شرایط لیگ عادت نکرده اند و در هفته های بعدی به رقبای سر سخت تری تبدیل می شوند. پس از جدال با شاگردان حسین خانی استقلالی ها در یک دیدار نسبتا آسان به مصاف نفت مسجدسلیمان می روند و این دیدار در خانه نفتی ها برگزار می شود. پیکان و نساجی هم رقبای بعدی استقلال هستند. با این تفاسیر شاگردان ساپینتو در 6 هفته ابتدایی لیگ با تیم های بازی می کنند که به جز سپاهان و پیکان هیچکدام در فصل گذشته رتبه تک رقمی نداشته اند و از این جمع هم دو تیم نیز به تازگی به لیگ برتر صعود کرده اند.گلوگاه فصل برای شاگردان ساپینتو؛ هفته هفتم و هشتم آبی ها به نوعی یکی از جدی ترین محک های فصل خود را در هفته هفتم و مقابل گل گهر در خانه این تیم می خورند و به نوعی هفته های هفتم و هشتم گلوگاه لیگ بیست و دوم برای شاگردان ساپینتو است. استقلالی ها در هفته هشتم هم در خانه به مصاف فولادی می روند که این فصل تیمی بسیار قدرتمندی است و مهره های بسیار خوبی را جذب کرده است. این دو دیدار از حساسیت بسیار بالایی برخوردار هستند چرا که هر دو تیم به نوعی مدعی محسوب می شوند و سرمربیانی را روی نیمکت خود دارند که استقلالی هستند و خود را در قواره نیمکت این تیم می دانند.از دربی تا پایان در ایستگاه تراکتوراستقلال در هفته نهم به مصاف ذوب آهن در اصفهان می رود و در هفته بعدی باید با تیم آلومینیوم مهدی رحمتی بازی کند و در فضای پیش از داربی هم به مصاف هوادار می رود. سرانجام استقلال در هفته دوازدهم باید بازی خود را با رقیب سنتی اش یعنی پرسپولیس برگزار کند و این تیم میزبان روی کاغذ این بازی است. پس از بازی با پرسپولیس استقلال به مصاف نفت در آبادان می رود و پس از آن باید به مصاف مس رفسنجان برود. آبی ها در هفته پایانی نیم فصل نیز باید با تراکتور قربان بردیف بازی کنند و این بازی در خانه تراکتوری ها برگزار می شود.غیر از دو رویارویی متوالی مقابل گل گهر و فولاد در هفته های هفتم و هشتم استقلال هیچ دو بازی سخت پشت هم را تجربه نمی کند و قرعه های سخت این تیم به خوبی پخش شده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بررسی قرعه استقلال در لیگ بیست و دوم؛ متعادل! از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×