روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " وحید امیری، معادلات خط دفاعی پرسپولیس را تغییر می دهد! از منبع طرفداری. "

وحید امیری، معادلات خط دفاعی پرسپولیس را تغییر می دهد!

اگر کاسیانو به پرسپولیس بیاید، سه هفته اول لیگ را به علت مصدومیت از دست خواهد داد ضمن این که در ابتدای لیگ پرسپولیسی ها وحید امیری را هم به علت مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.به گزارش طرفداری، پرسپولیس بر این اساس بهترین ترکیب خود در هفته اول لیگ را بدون کاسیانو یا هر مهاجم خارجی و وحید امیری ببندد. البته این در صورتی که فرض بگیریم تمام مصدومان دیگر پرسپولیس برسند و بازیکن جدیدی هم به صف مصدومان اضافه نشود.علیرضا بیرانوند، محمد مهدی احمدی، مرتضی پورعلی گنجی، گئورگی گولسیانی، دانیال اسماعیلی فر، کمال کامیابی نیا، میلادسرلک، مهدی ترابی، سعید صادقی، شرزود تمیروف و مهدی عبدی احتمالا ترکیب نفرات تیم پرسپولیس را در ابتدای سال آینده خواهند ساخت.با پایان مصدومیت وحید امیری، شرایط تیم پرسپولیس بهتر هم خواهد شد. با توجه به اینکه یحیی گل محمدی، وحید امیری را برای پست دفاع چپ مدنظر دارد، برگشت او ترکیب دفاعی پرسپولیس را با تغییراتی مواجه خواهد کرد.نکته قابل توجه این که در اولین بازیهای لیگ سال آینده هم دروازه بان و هم 4 مدافع پرسپولیس نسبت به سال قبل با تغییر مواجه خواهند شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " وحید امیری، معادلات خط دفاعی پرسپولیس را تغییر می دهد! از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×