روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیروزی ذوب‌آهن مقابل نساجی در دیداری تدارکاتی از منبع طرفداری. "

پیروزی ذوب‌آهن مقابل نساجی در دیداری تدارکاتی

نساجی در دیداری تدارکاتی مغلوب ذوب آهن شد.به گزارش طرفداری به نقل از فارس، نساجی که روزهای سخت و پرفشار بدنسازی را طی می کند، در چهارمین بازی تدارکاتی پیش فصل خود امروز از ساعت ۱۹ در ورزشگاه کارگران تهران پشت درب های بسته بدون حضور اصحاب رسانه و تماشاگران به دیدار ذوب آهن اصفهان رفت که در نهایت نساجی چی ها با نتیجه ۲ بر یک در این دیدار مغلوب شدند.گل نساجی در دقیقه ۵۳ توسط علیرضا ابراهیمی به ثمر رسید و ذوب آهن نیز در دقیقه ۳۱ با گل به خودی بازیکن نساجی و در دقیقه ۴۲ توسط صادق صادقی به گل رسید.گفتنی است نساجی مازندران در نخستین دیدار تدارکاتی پیش فصل خود در کمپ تیم ملی توانست با نتیجه ۴ بر ۲ از سد تیم ملی نوجوانان بگذرد. در دومین دیدار در اردوی منطقه جنگلی سالاردره ساری با نتیجه ۵ بر ۲ بر تیم امید نساجی مازندران غلبه کرد و در سومین دیدار به تساوی ۳ بر ۳ مقابل پرسپولیس در ورزشگاه شهید کاظمی تهران رسید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیروزی ذوب‌آهن مقابل نساجی در دیداری تدارکاتی از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×