روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سرمربی تیم فوتسال قند کاترین: دو تیم تاکتیکی بازی کردند از منبع طرفداری. "

سرمربی تیم فوتسال قند کاترین: دو تیم تاکتیکی بازی کردند

رضا کردی صحبت هایی را عنوان کرد.رضا کردی، شامگاه امروز(دوشنبه، ۳ مرداد) پس از شکست ۴ بر ۲ برابر گیتی پسند در ورزشگاه پیروزی اصفهان، در خصوص این بازی، اظهار کرد:دو تیم فرآیند تاکتیکی خوبی را به نمایش گذاشتند. بازی سراسر تاکتیکی بود و هر دو تیم موقعیت های گل زیادی ایجاد کردند.وی افزود:خوشحالم که فوتسال ایران در حال توسعه است و پس از دو سال تماشاگران به سالن آمده اند.سرمربی تیم فوتسال قند کاترین با اشاره به اولین حضور تیمش در لیگ برتر، یادآور شد:تیم ما سال اولی است که متولد شده و میانگین سنی ۲۳ سال داریم. در همین سال نخست با رویکرد جوانگرایی، توانستیم جوانان خوبی را برای آینده فوتسال معرفی کنیم. کردی خاطرنشان کرد:وی ادامه داد: اگر از موقعیت های تک به تک صد در صدمان در نیمه نخست استفاده کرده بودیم، ۴ یا ۵ گل به ثمر رسیده بود،همکاری اما اشکالی ندارد.سرمربی تیم فوتسال قند کاترین در خصوص داوری، توضیح داد:نه در نیمه اول و نه در نیمه دوم به داوری اعتراضی نداریم و عملکرد خوبی داشتند.وی اضافه کرد:همانطور که سطح لیگ بالا رفته، سطح داوری نیز بالا رفته است. به جز هفته اول عملکرد داوری فوق العاده بوده است.کردی با اشاره به انحلال تیم فوتسال سپاهان و جذب سه بازیکن از آن ها، خاطرنشان کرد:بسیار متاسفم که سپاهان این تصمیم را گرفت و دوست داشتم افضل امسال نیز در چرخه لیگ بود. اگر بخواهیم قهرمان جهان بشویم، باید تیم هایی مانند استقلال، پرسپولیس و سپاهان نیز به لیگ بیایند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سرمربی تیم فوتسال قند کاترین: دو تیم تاکتیکی بازی کردند از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×