روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تمجید espn از ستاره ایران؛ مهدی طارمی اسلحه بزرگ اسکوچیچ از منبع طرفداری. "

تمجید espn از ستاره ایران؛ مهدی طارمی اسلحه بزرگ اسکوچیچ

نشریه ESPN کلمبیا به تمجید از طارمی پرداخت و او را چهره بزرگ ایران در جام جهانی دانست.به گزارش طرفداری، سایت ESPN کلمبیا در آخرین گزارش خود به تمجید از مهدی طارمی پرداخت و این بازیکن را چهره بزرگ تیم ملی ایران دانست.ESPN نوشت: فقط ستاره 100 میلیون یورویی به نام «داروین نونیز» فصل گذشته بیشتر از طارمی در پرتغال گل زد. اگر مجموع گل و پاس گل را در لیگ در نظر گیریم، او روی 33 گل (20 گل و 13 پاس گل) تاثیر مستقیم داشت و بدون شک اسلحه بزرگ ایران در جام جهانی خواهد بود.سایت ESPN کلمبیا مهدی طارمی در 29 سالگی را در اوج دوران بازیگری اش دانست. بازیکنی قدرتمند، با هوش و توانا در هوا و با کیفیت در خط حمله که می تواند گل های زیادی به ثمر رساند. این کیفیت های بنیادی باعث شده تا طارمی در بین بهترین های آسیا قرار گیرد.ESPN نوشت: طارمی اولین بازی خود برای تیم ملی ایران را در سال 2015 در برابر ازبکستان انجام داد. بازیکنی که به یکی از چهره ها در لیگ داخلی ایران بدل شد. بازیکنی که در سن 20 سالگی به سربازی رفت و سپس در ایران جوان و بعد در پرسپولیس توانایی های خود را به همگان نشان داد. طارمی بعد از پرسپولیس راهی قطر شد و برای الغرافه بازی کرد و پس از 18 ماه بازی به لیگ اروپا رسید. در ریوآوه به آقای گل پرتغال نام گرفت و سپس به تیم پورتو منتقل شد.طارمی یکی از مهمترین چهره های تیم ملی ایران محسوب می شود. بازیکنی که گل هایش در انتخابی جام جهانی روسیه بسیار اهمیت پیدا کرد. ESPN البته در انتها از فرصت سوزی بزرگ طارمی در دیدار مقابل پرتغال نیز نوشت و از امیدواری ایران به حضور او در جام جهانی اشاره کرد.ترجمه از فارس

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تمجید espn از ستاره ایران؛ مهدی طارمی اسلحه بزرگ اسکوچیچ از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×