روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازی اسم و فامیل در ماجرای جذب مهاجم خارجی پرسپولیس از منبع طرفداری. "

بازی اسم و فامیل در ماجرای جذب مهاجم خارجی پرسپولیس

پرسپولیس همچنان مهاجم جدید جذب نکرده است.به گزارش طرفداری، بازی اسم و فامیل در پرسپولیس برای جذب مهاجم جدید همچنان ادامه دارد؛ ابتدا ماجرای طولانی جذب کاسیانو و مصدومیت این بازیکن که گفته شد یحیی قید جذبش را زده و بعد هم زمزمه هایی درباره اینکه یحیی بالاخره به خواسته مدیریت تن داده و راضی به جذب شیخ دیاباته شده است.بعد از این اتفاق، در فضای مجازی شایعه شد عمر السوما جدیدترین بازیکنی است که به یحیی پیشنهاد شده است. البته این موضوع خیلی زود تکذیب و اعلام شد با توجه به پیشنهاد خوبی که عمر السوما از تیم های حوزه خلیج فارس دارد، به ایران نمی آید.حالا از صبح امروز نام جدیدی پیرامون باشگاه پرسپولیس مطرح شده است. گفته می شود گابریل پوودا، مهاجم 24 ساله برزیلی که در سری بی بازی می کند بازیکنی است که با سرخ ها به توافق رسیده و احتمالا به زودی سرخ پوش می شود.باید منتظر ماند و دید در نهایت این اتفاق رخ می دهد یا نه.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازی اسم و فامیل در ماجرای جذب مهاجم خارجی پرسپولیس از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×