روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یحیی گل‌ محمدی: منشا را راحت از دست دادیم / برای مهاجم خارجی باید هزینه کنیم از منبع طرفداری. "

یحیی گل‌ محمدی: منشا را راحت از دست دادیم / برای مهاجم خارجی باید هزینه کنیم

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در خصوص شرایط این تیم و نقل و انتقالات صحبت هایی کرد.به گزارش طرفداری، یحیی گل محمدی درباره آخرین وضعیت پرسپولیس در پیش فصل به ایسنا گفت:ما از سه هفته پیش تمرینات را شروع کردیم و در این مدت تمرینات خوبی داشتیم. برنامه های آماده سازی را با انجام ۴ بازی دوستانه و تمرینات صبح و بعدازظهر پیگیری می کنیم و دو بازی دیگر هم تا قبل از شروع لیگ در برنامه داریم.او درباره جذب مهاجم و نگرانی هواداران در این زمینه گفت:یک مهاجم خارجی که در نیم فصل قبل هم به دنبالش بودیم و دیگر همه اسمش را می دانند، بعد از پایان فصل قبل به باشگاه معرفی کردم. سه هفته پیش با او توافق شده بود و قرار بود بیاید اما باشگاه گفت برای انتقال پول مشکل داریم و بعد از آن هم آن قدر زمان از دست رفت که این بازیکن در تمرینات تیمش مصدوم شد و بعد از مشورت با کادر پزشکی به این نتیجه رسیدیم که با این شرایط نمی تواند به تیم کمکی بکند. هم چنین قرار بود گادوین منشا جذب شود و خود او هم علاقمند به پیوستن به پرسپولیس بود اما با وجود این که از رقم درخواستی خود پایین هم آمده بود نمی دانم چرا اینقدر راحت او را از دست دادیم.گل محمدی ادامه داد:۴-۳ بازیکن هم از لیگ سری آ برزیل به باشگاه معرفی کرده بودن که گزینه های خوبی بودند اما از آن ها هم خبری نشد و مجددا سه روز پیش یک مهاجم برزیلی به باشگاه معرفی کردم تا کارهای انتقالش را انجام دهند. من از باشگاه خواستم که با توجه به نیاز تیم در این پست، برای یک مهاجم خوب، هزینه کنند حتی اگر آن بازیکن قیمت بالایی داشته باشد. بازیکنانی که این فصل جذب کرده ایم همه آزاد بودند و باید برای گرفتن مهاجم خوب حتما هزینه کنیم.سرمربی پرسپولیس گفت:در بازار جهانی مهاجم خوب و سطح بالایی که آزاد باشد خیلی کم پیدا می شود و قطعا هیچ بازیکن خوبی بدون تیم نمی ماند. با این حال چندین گزینه به باشگاه معرفی کرده ام و با توجه به زمان کمی که تا شروع لیگ داریم انتظار دارم هر چه زودتر این مشکل برطرف شود و بتوانیم با تیم کامل وارد مسابقات شویم.او افزود:بعضی ها این طور القا کرده اند که من درخواستی برای جذب مهاجم خارجی و تقویت تیم نداشته ام اما چنین چیزی صحت ندارد. ما مهاجمان خوبی داریم ولی در خط حمله باید تقویت شویم. الان هم دو مهاجم تیم مصدوم هستند و تا سه هفته دیگر هم به شرایط بازی نمی رسند پس حتما نیاز داریم که در این پست تقویت شویم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یحیی گل‌ محمدی: منشا را راحت از دست دادیم / برای مهاجم خارجی باید هزینه کنیم از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×