روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • طرفداری
  • مصطفی قنبرپور: باید بشار رسن را از لحاظ روحی روانی آماده کنیم؛ امیدوارم عالیشاه تا پایان هفته به تمرینات گروهی بازگردد

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مصطفی قنبرپور: باید بشار رسن را از لحاظ روحی روانی آماده کنیم؛ امیدوارم عالیشاه تا پایان هفته به تمرینات گروهی بازگردد از منبع طرفداری. "

مصطفی قنبرپور: باید بشار رسن را از لحاظ روحی روانی آماده کنیم؛ امیدوارم عالیشاه تا پایان هفته به تمرینات گروهی بازگردد

طرفداری- مصطفی قنبرپور در مورد آخرین وضعیت مصدومان این تیم اظهار داشت:قبل از هر چیز لازم می دانم درگذشت بهرام شفیع مجری قدیمی و محبوب ورزش کشورمان را به خانواده این مرحوم و اهالی ورزش تسلیت بگویم. او مردی بسیار دوست داشتنی و با اخلاق بود که همه ما از وی خاطرات شیرین زیادی داریم. خوشبختانه شرایط بازیکنان حاضر در تمرینات خوب است و امیدوار هستیم امید عالیشاه با تمرینات اختصاصی که انجام می دهد تا پایان این هفته به تمرینات گروهی برگردد و هدف کادرپزشکی هم همین است. ضمن اینکه سیدجلال حسینی هم بعد از شرح وضعیت خود برای برانکو به صلاحدید او در بازی دوستانه به میدان نرفت و از فردا با آمادگی بالا در تمرینات شرکت خواهد کرد.وی با ابراز تاسف برای بشار رسن خاطرنشان کرد:درگذشت مادر گرامی بشار اتفاق تلخی بود که قطعا از نظر روحی به او ضربه خواهد زد. به این بازیکن محجوب تیم مان هم باید تسلیت بگویم. با شرایطی که بشار دارد بعد از بازگشش به تهران باید سعی کنیم او را از نظر روحی و روانی آماده بازی با السد کنیم.به نقل از تسنیم، قنبرپور در واکنش به این موضوع که مدیریت باشگاه پرسپولیس قصد ندارد بابت پیروزی این تیم در بازی رفت با السد پاداشی به سرخپوشان پرداخت کند و این اتفاق در صورت صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان رخ خواهد داد، تصریح کرد:در این مورد هیئت مدیره باشگاه تصمیم گیرنده است اما آنچه مشخص است بازیکنان پرسپولیس برای پاداش بازی نمی کنند بلکه آنها برای سربلندی پرسپولیس و خودشان با غیرت و تعصب مثال زدنی در زمین حاضر می شوند. مدیریت باشگاه هم تا الان سعی کرده برای زحمات بازیکنان را بی پاسخ نگذارد و بعد از این هم همین طور خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مصطفی قنبرپور: باید بشار رسن را از لحاظ روحی روانی آماده کنیم؛ امیدوارم عالیشاه تا پایان هفته به تمرینات گروهی بازگردد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون